Open – Eni Vasili në shtëpinë e Alvin, flet me vogelushin, babain e tij dhe gazetaret e ‘Le Iene’
12/11/2019 02:00
Thirrja e dhimbshme e gjyshes drejtuar shtetit. Lamallari nuk jep një afat se kur do kthehen fëmijët
11/11/2019 23:22
Gazetarja Fatjona Medini ngre alarmin, shteti të ndërhyje sa më parë në Al Hol
11/11/2019 23:21
“Nuk na lejon t’i shohim plaget në trup”. Afrim Berisha tregon për Open marrëdhëniet me Alvinin
11/11/2019 23:21
Alvini është i lirë por Taulant Kopliku sërish nuk i përmban dot lotët. Intervista me Eni Vasilin
11/11/2019 23:18
Kreshnik Osmani pyet zv/Ministrin: Përse nxorrët nga kampi vetëm Alvin dhe jo fëmijë të tjerë?
11/11/2019 23:16
Nëna 70 vjeçare pyet se çfarë do të behët me 5 nipërit dhe mbesat e saj të mitur që ndodhen në Siri
11/11/2019 23:16
Eni Vasili takohet me vogelushin Alvin Berisha. Ja çfarë biseduan ata me njeri-tjetrin
11/11/2019 22:52
Gazetari i ‘Le Iene’ Osvaldo Verri flet për Open: Historia e Alvinit si tatuazh në trup
11/11/2019 22:18
Gazetari Italian Luigi Pelazza tregon detaje të pathëna nga nxjerrja e Alvin Berishës nga Al Hol
11/11/2019 22:15
Eni Vasili sjell intervista ekskluzive të banorëve në lagjen Italiane ku u rrit Alvin Berisha
11/11/2019 22:06
Open – ‘Dosjet e Prokurorit’, debat i fortë Salianji-Qefalia. Spahiu flet për bandat që po zaptojnë pronat
08/11/2019 02:00
Pyetja e Kreshnik Spahiut për Salianjin fut në debat dy politikanët për bandat dhe politikën
07/11/2019 23:11
Vezaj debaton me Bolinon, Rraja ka vjedhur makinën e atentatit, kaq ka bërë
07/11/2019 23:07
Salianji ja thotë në sy Qefalisë: Rama ja ka lëshuar territorrin bandave, reagon deputeti i PS
07/11/2019 22:47
Salianji dhe Qefalia debat të fortë në Open. Çfarë është “KÇK” dhe kush e drejton?
07/11/2019 22:45
Shpërthen Salianji: Prokurori Ndoj dhe “Rrumi” i shërbejnë Ramës
07/11/2019 22:43
Gazetari plas bombën: Po përsëritet rasti i “Vollgës”, kriminelët i janë turrur pronave të Konomit
07/11/2019 22:42
A mundet një Prokuror të lëvizë me dosje të rëndësishme në makinë? Ja çfarë thotë Kreshnik Spahiu
07/11/2019 22:39
Enton Abilekaj zbulon emrin e biznesmenit që kishte pronësinë e makinës së Prokurorit Ndoj
07/11/2019 22:39
Muhamed Veliu për Open: Kompania avokatore ku jepte konsulencë Ndoj, nën hetim
07/11/2019 22:35
Open – Plagosja e 3-fishte në Durrës dhe mafia e pronave. Shënjestra dhe çfarë pritet të ndodhë?
05/11/2019 02:30
Shpërthen Spahiu: Arjan Ndoja është viktimë. Kanë tentuar ta eleminojnë sepse i ka hyrë në pjesë
04/11/2019 23:25
“Kam frikë t’i përmënd emrat”, debat në Open për bandat në qytetin e Durrësit
04/11/2019 23:23
“Edi Rama nuk vret dot as pulat e Surrelit”, Spahiu: Rama e bëri Ndojën tabelë qitje
04/11/2019 23:23
Paralajmeri i fortë i Agron Dukës: Do jetë e vështirë që në Durrës të kthehet situata normale
04/11/2019 23:20
Deklaratat e forta të Enton Abilekajt për atë se çfarë po ndodh me pronat në Gjirin e Lalzit
04/11/2019 23:16
Agron Duka: Ja si e njoh “Rrumin” e Sukthit, jemi komshi, mblodhi vota për PS në 2017-tën
04/11/2019 23:09
Avokati Leka: Shënjestër Prokurori por sulmi ka qënë për t’i eleminuar të tre personat
04/11/2019 23:07
Gazetarja tregon se çfarë bisedoj me Prokurorin Ndoj në spital, menjëherë pas plagosjes së tij
04/11/2019 22:07