Lindje Perëndim: Kanye West: Përse po kandidon një reper eksentrik për presidencën amerikane?
26/07/2020 17:15
Lindje Perëndim: Hagia Sofia, një hile politike apo edhe dicka tjetër?
19/07/2020 17:15
Lindje Perëndim: A qarkulloi në Europë një variant tjetër i koronavirusit?
12/07/2020 17:15
Lindje Perëndim: Mbyllja e kufijve nga BE, a ishte ky një vendim politik?
05/07/2020 17:15
Lindje Perëndim – Kosova, fushëbeteja e SHBA dhe BE?
28/06/2020 17:16
Lindje Perëndim/ JK Rowling: Të pathënat tronditëse të shkrimtares që u bë milionere “brenda ditës”!
21/06/2020 17:15
Lindje Perëndim/ Pakti Itali-Greqi: Përse po nxiton Athina me marrëveshjet e detit!
14/06/2020 17:15
Lindje Perëndim: Vdekja që “dogji” Amerikën, a do të ndryshojë dicka këtë herë?
07/06/2020 17:15
Lindje Perendim: Kina “ tregon dhëmbët” me Australinë!!
31/05/2020 17:15
Lindje Perendim: OBSH-ja dhe pretendimet se ndihmoi Kinen në krizën e koronavirusit!
24/05/2020 17:15
Lindje Perëndim: Liderët që “shkëlqyen” në kohën e koronës!
17/05/2020 17:15
Lindje Perëndim: Koronavirusi grumbullon retë e luftës SHBA-Kinë?!
10/05/2020 17:15
Lindje Perëndim: Katër mënyrat si mund të mbyllet kriza e koronavirusit!
03/05/2020 17:15
Lindje Perëndim: Kriza e CoVid-19 detyron miliarderin Richard Branson t`i lutet për ndihmë qeverisë!
26/04/2020 17:15
Lindje Perëndim: A duhet të paguajë Kina dëmshpërblim për koronavirusin?
19/04/2020 17:15
Lindje Perëndim: Çfarë do t`i ndodhë planetit pas koronavirusit?
12/04/2020 17:15
Lindje Perendim: A mund ushqejnë masat kundër koronës trazirat sociale?
05/04/2020 17:15
Lindje Perëndim: Kostoja njerëzore (dhe jo vetëm) e koronavirusit; përse u godit Spanja kaq shumë!
29/03/2020 17:15
Lindje Perëndim: Sa e përgatitur është bota për një luftë biologjike!
22/03/2020 17:15
Lindje Perëndim: Koronavirusi, epidemitë e mëdha të historisë dhe teoritë e konspiracionit!
15/03/2020 17:15
Lindje Perëndim: Kriza në portat e Europës!
08/03/2020 17:15
Lindje Perëndim: Koronavirusi kërcënon Europën, a është shumë vonë për ta ndaluar?
01/03/2020 17:15
Lindje Perëndim: A do të shembet aleanca turko-ruse për Sirinë?
23/02/2020 17:15
Lindje Perëndim: Zjarre e përmbytje, katastrofa klimatike që kërcënon Europën!
16/02/2020 17:15
Lindje Perëndim: Holokausti, bota po harron??
09/02/2020 17:15
Lindje Perëndim: A e rrëzuan Matteo Salvinin “Sardelet“?
02/02/2020 17:15
Lindje Perëndim: Virusi i ri që po tmerron botën
26/01/2020 17:15
Lindje Perëndim: prapaskenat e “divorcit“ të Harry-t me familjen mbretërore!
19/01/2020 17:15
Lindje Perëndim: A do të ketë një luftë SHBA-Iran?
12/01/2020 17:15
Lindje Perëndim: Traditat e festave të fundvitit, një botë kaq e ndryshme!
05/01/2020 17:15