Zgjedhje? Opozita s’merr pjesë/ Debati që hapi Valdrin Pjetri në Shkodër. PD: Ti sekuestrohet pasuria
15/08/2019 15:53

Opozita do ia lërë sërish socialistëve drejtimin e Shkodrës nëse zgjedhjet në këtë Bashki do të ribëhen. Dy aleatët e Partisë Demokratike, Lëvizja Socialiste për Integrim dhe Agrarët e Dukës konfirmojnë se nuk marrin do të marrin pjesë në përsëritjen e një palë zgjedhjeve të cilat si kanë njohur kurrë.

Nga Moska Edi Rama për Top Channel. Çfarë do bisedoj me Lavrov
27/02 19:55
Meta e kallëzoi në SPAK, ministrja Gjonaj thyen heshtjen!
27/02 19:54
2 Marsi, presidenti Meta kërkon Besëlidhje edhe mes ndërkombëtarëve
27/02 15:47
2 Marsi, presidenti Meta kërkon Besëlidhje edhe mes ndërkombëtarëve
27/02 13:10
Nga Moska, Rama i kërkon Lavrov njohjen e pavarësisë së Kosovës
26/02 15:55
Rama takohet me Lavrov/ Në Moskë si kryetar i OSBE
26/02 13:01
Pas 25 vitesh, Edi Rama i pari kryeministër që viziton Moskën
25/02 20:14
Video ekskluzive/ Edi Rama mbërrin në Moskë
25/02 15:43
Meta në SPAK/ Dorëzon padinë për Gjonaj: Nuk ka ngjarje më të rëndë në historinë e shtetit se ky akt
24/02 18:15
Ashtu siç paralajmëroi: Meta depoziton sot kallëzim penal në SPAK për ministren Gjonaj
24/02 16:34
“Ministrja bukuroshe lidhje familjare me presidentin”, Kryemadhi sulmon Gjonaj
22/02 15:29
Minishengeni, Rama mesazh Prishtinës: Nuk na duhet konsensus për gjithçka
22/02 12:25
Rama po largohej, banorët e ndalin. “Po të hedhin hi syve kryeministër, po i mbushin pallatet me shkumë”. Kryeministri: Me çfarë ta mbushi?
21/02 20:41
1 vit nga djegia e mandateve/ Nga protestat te ulja në tryezë me PS për reformën zgjedhore
21/02 20:06
A do e mbështesë Metën në 2 mars? Basha thotë se do të flasë të shtunën. PD, konferencë për shëndetësinë
21/02 19:53
Studenti i ndërpret fjalën, Rama: Djalin duhet ta shoqëroni për të marrë shërbimin e shpejtë mjekësor
20/02 20:51
Meta: Kërkojnë t’i marrin kompetencat Presidentit
20/02 19:48
Ambasadori Soreca për Top Channel: 1.15 miliardë Euro, transparencë, qartësi dhe llogaridhënie
20/02 15:10
PD: Anuloni vettingun për zgjedhjet/ Përplasja me PS. Kërkohet gjykatë e re për zgjedhjet
20/02 15:07
20 shkurti/ Forumi rinor i PD proteston sot para kryeministrisë
20/02 13:01