Vllaznia kërkon dy trofe, basketbolli shkodran, edhe në ligën ballkanike
05/10/2019 06:54

Vitin e kaluar, Vllaznia në basketboll për meshkuj, mes shumë problemesh siguroi qëndrimin në kategorinë e parë vetëm në ndeshjen e fundit të kampionatit. Këtë sezon, ekipi është transformuar, ka kaluar në duart e presidentit Alban Xhaferri dhe skuadra kuqeblu do të luajë për të fituar titullin kampion dhe kupën e Shqiperisë.

Akuzat për shkarkimin e Trump/ Demokratët amerikanë nuk ndalen në nismën ndaj presidentit
06/12 20:34
Familjet në nevojë pa strehë/ Durrës, pallati i tyre u shpall i pabanueshëm pas tërmetit
06/12 20:29
Dritat e festave në Durrës/ Pas tërmetit banorët përpiqen ti kthehen përditshmërisë
06/12 20:23
I shpëtuan tërmetit/ Surpriza për Alesjon dhe Aurelin, takohen me Ronaldon dhe Buffon
06/12 20:19
Edicioni Informativ, 6 Dhjetor 2019, Ora 19:30
06/12 20:11
Raketat/ Turqia nuk ka ndërmend të zmbrapset nga linja e saj me Moskën
06/12 20:05
Washington post artikull për tërmetin
06/12 19:57
Macron: Shqipëria dhe Maqedoni nuk janë akoma gati
06/12 19:52
Basha nga Durrësi: Të përshpejtohet urgjentisht procesi i vlerësimit përfundimtar
06/12 19:48
Ekspertët shqiptarë në teren/ Verifikojnë banesat ë dëmtuara nga tërmeti në Durrës
06/12 19:42
500 shtëpitë që do të ndërtojë Turqia/ Shumë shpejt përfundon projekti dhe më pas nis puna në terren
06/12 19:41
Rikthehen në shtëpitë e dëmtuara/ Durrës, banorët ikin nga hoteli ku ishin strehuar pas tërmetit
06/12 19:39
Thaçi në Berlin: BE-ja me standarde të dyfishta
06/12 19:37
Katër prokurori hetojnë ndërtimet/ Në kërkim të ekspertëve për këqyrjen e objekteve para shkatërrimit
06/12 19:36
Dëmtohen monumentet në Krujë/ Meta takon edhe banorët e prekur nga tërmeti
06/12 19:12
Trump, trysni vendeve anëtare: Kontribuoni më shumë financiarisht për NATO-n
06/12 18:29
Basha nga Durrësi: Të përshpejtohet urgjentisht procesi i vlerësimit përfundimtar
06/12 17:21
Nga çadrat te kontenierët/ Nis zhvendosja e banorëve të prekur nga tërmeti
06/12 16:37
Historia/ 84-vjeçari i mbijetoi dy tërmeteve, atij të vitit 1979 dhe atij të 26 nëntorit
06/12 16:30
Banesat e siguruara/ 12 mln euro do zhdëmtojnë kompanitë e sigurimit
06/12 16:28