Video/ Po ecte përkrah nënës, fëmija përfundon në pusetë, ja pamjet e rënda
31/10/2019 07:32

Një video është bërë virale në Facebook ku tregon një fëmijë që bie në një pusetë.

Top News – Në Bosnjë Hercegovinë, fshatarët mbrojnë lumenjtë e tyre
03/07 15:52
Reja stërvit ekipin online/ Trajneri i Kombëtares nuk mund të vijë në Tiranë, shkak Covid-i
03/07 15:51
Top News – Projektet e përbashkëta/ Hoti – HEC për energji për Kosovën
03/07 15:49
Edicioni Informativ, 3 Korrik 2020, Ora 15:00
03/07 15:48
Top News – Fituesit e lotarisë amerikane ndjehen të mashtruar nga urdhëri i presidentit Trump
03/07 15:42
Fermerët duan ndihmë për gështenjat/ Banorët e Çermenikës kërkojnë ndërhyrje
03/07 15:41
Stacion droge në Elbasan/ Ish-magazinat e hekurudhës, vendi që mbledh përdoruesit
03/07 15:41
“Hell’s Kitchen”/ Shef Renato dhe produksioni po zgjedhin konkurrentët
03/07 15:40
Top News – Hoti-bisedimet me Serbinë/ Mund t’i vazhdoj edhe pa Thaçin
03/07 15:30
Vetëflijohen, nënë e bijë! Të afërmit e viktimave: Ishin praktikante të një sekti fetar
03/07 15:27
Opozita e re, kusht vetëm listat/ Murrizi: Të gatshëm të heqim dorë nga pragu dhe koalicionet
03/07 15:24
Top News – Basha në Velipojë/ ‘Turistët nga Kosova i pengon Rama’
03/07 15:22
HEC në Shqipëri, pikë doganore në Durrës/ Hoti: Me Ramën u dakordësuam për 3 projekte ambicioze
03/07 15:22
90 infektime dhe 3 viktima/ 35 në Tiranë. 80 të shtruar në spital, mes tyre dhe një foshnje 2 muajsh
03/07 15:08
Top News – Vetëflijimi në Tiranë/ Vajza disa muaj e vdekur në shtëpi
03/07 15:08
Top News – Macron emëron Jean Castex si kryeministër të ri në Francë
03/07 14:36
Top News – Pandemia në Ballkan/ Beogradi kthen gjendjen e emergjencës
03/07 14:28
Top News – Në Turqi nis procesi gjyqësor për rastin Khashoggi
03/07 14:22
Hoti vizitë në Shqipëri/ Kryeministri Rama pret homologun nga Kosova
03/07 13:55
Top News – Koronavirusi, OBSH: 20% e pacientëve me Covid-19 kanë zhvilluar simptoma të rënda
03/07 13:53