Tryeza për Ballkanin/ Michel: Rikonfirmim për integrimin Europian
17/02/2020 00:10

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Veliaj publikon sistemin e ri të kabinave dezinfektuese që do përdoret nga nesër në Tiranë
05/04 16:44
Wake Up dhe Fiks Fare/ Moderatorët dhe gazetarët në krye të detyrës
05/04 15:54
Çdo ditë në transmetim/ “Shqipëria live” dhe “Ftesë në 5”
05/04 15:54
“Open”, në transmetim maratonë/ Nga e hëna në të enjte, me temën kryesore, luftën ndaj koronës
05/04 15:53
Heroinat e lajmit/ Ja cilat janë gratë e vajzat që nuk u shkëputën nga puna
05/04 15:53
Top News – Shuhet Gëzim Kruja/ Ikona e humorit, ishte i semurë
05/04 15:43
Izolim dhe varfëri/ Historia e një familje në fshatin Noje të Krujës
05/04 15:21
Ditët e izolimit në shtëpi/ Çfarë keshillojnë psikiatrit në këto ditë të betejës me korona
05/04 15:20
Britani, shqetësim mosizolimi/ Nuk respektohen rregullat ndërsa bilanci bëhet tragjik
05/04 15:19
Top News – Tajvani…pa karantinë!/ Sukses në luftën kundër koronës
05/04 14:56
Braktisja e kafshëve shtëpiake/ Frikë nga përhapja e koronës
05/04 14:47
Greqi, 2 viktima sot/ Rritet numri i të prekurve nga korona
05/04 14:46
Ndihma për komunitetin Shqiptar/ Nisma në Britaninë e Madhe në këto ditë nga korona
05/04 14:45
Përhapja e shpejtë në Maqedoni/ Rritet numri i të vdekurve dhe rastet e reja me korona
05/04 14:44
Situata në Sauk/ Ka persona që kanë thyer izolimin
05/04 14:43
Një artist në izolim/ Gëzim Myshketa rikthen një nga këngët më të bukura të muzikës shqiptare
05/04 14:42
Bilanc tragjik në Francë/ Rritet numri i viktimave dhe rasteve të reja me korona
05/04 14:41
Në Austri s’ka izolim/Por Austriakët atje janë mbyllur vetë në shtëpi,1 herë në javë dalin për pazar
05/04 13:59
Lezha në izolim/ Nuk ka lëvizje në qytet. Respektohet karantina
05/04 13:57
Shuhet Gëzim Kruja/ Mjeshtri i madh i humorit u nda nga jeta në moshën 80-vjeçare
05/04 13:56