Trajleri del nga rruga dhe përplaset keq, shoferi dërgohet në spital
01/04/2020 13:31

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Prrenjas. Siç duket nga pamjet e i siguruara nga Top channel automjeti i tipit trajler ka dalë nga rruga dhe është përpalsur. Mësohet se shoferi është dërguar në spital me mjet privat.

Përse u shtuan infektimet/ Mjeku Pëllumb Pipero shpjegon se çfarë rrezikojmë
26/05 20:20
Trafiku i klandestinëve Arabë/ Top Story tregon se si e përdorin Shqipërinë trampolinë për në Europë
26/05 19:41
Gratë që ofrojnë siguri/ Në dyert e institucioneve punonjës të shoqërive private
26/05 19:41
80 vjeçarja që nuk i ndahet punës/ Bën punët e shtëpisë, por është edhe infermierja e fqinjëve
26/05 19:40
Zaptimi i plazhit publik/ Durrës, arrestohet pronari, nën akuzë edhe për ndërtim të paligjshëm
26/05 19:39
Protesta e 280 familjeve/ Durrës, nuk e dinë çdo ndodhë më pallatin e dëmtuar
26/05 19:29
Gjyqtari kundërshton pezullimin/ Ankesa e Luan Dacit: Kam statusin e gjyqtarit të kushtetueses
26/05 19:23
Hajdari: Ligj për referendumet/ Propozimi i opozitës së re për reformën zgjedhore
26/05 19:23
Akuzat e presidentit/ Reagojnë analistët për “lobin rus dhe serb në Uashington”
26/05 19:18
Kim: Mbyllni reformën zgjedhore/ Basha: Të vendosur t’i drejtohemi kutive të votimit sa më parë
26/05 19:17
25 të infektuar në një ditë/ Humb jetën një 69-vjeçar nga Tirana. Call Center, vatër infektimi
26/05 19:16
Top News – Strategjia e hapjes/ 1 qershor nisin kopshtet e çerdhet
26/05 16:57
Mesazhi i fortë amerikan/ “Nuk duhet humbur përqëndrimi. Mos u çorientoni”
26/05 16:21
PS-PD-LSI kokë më kokë për reformën/ Mblidhet këshilli politik. Opozita në tryezë me tre kërkesa
26/05 16:08
25 të infektuar në një ditë/ Humb jetën një 69-vjeçar nga Tirana. Call center, vatër infektimi
26/05 16:02
Protestë nga punonjësit e transportit publik në Vlorë për pagën e luftës
26/05 15:46
Inerte në tokat bujqësore/ Masakra mjedisore në fushën e Korçës
26/05 15:37
Top News – Dy turqit e dëbuar!/ OKB i kërkon llogari Shqipërisë
26/05 15:30
Top News – Opozita e re/ Ligj të ri për referendumet
26/05 15:25
Top News – Reforma në Drejtësi/ Tjetër apel nga Ambasada Amerikane
26/05 14:16