Top News – Rama zbret në tregje/ Inspektim pa maskë e doreza
26/03/2020 09:32

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar .

Do largohet nga PërPuthen? Ina bën kërkesën e papritur në lidhje me Gerin “E Diell”, 5 Prill 2020
06/04 09:06
Italiani mes lotëve: “Falenderoj Suelën dhe Eduardin”, ja pamjet prekëse
06/04 09:06
Edicioni Informativ, 05 Prill 2020, Ora 19:00
06/04 09:05
Edicioni Informativ, 04 Prill 2020, Ora 19:00
05/04 09:47
Rama: Disa njerëz hileqarë mendojnë se ja hedhin edhe virusit, por do na hedhin në erë
05/04 09:46
Pasuria e madhe që nuk shfrytëzon Shqipëria… – Gjurmë Shqiptare
05/04 09:46
Edicioni Informativ, 03 Prill 2020, Ora 15:00
04/04 10:36
Edicioni Informativ, 03 Prill 2020, Ora 19:00
04/04 10:36
Top News – Dalin dokumente sekrete/ Korona, amerikanët ishin në dijeni
04/04 10:35
Edicioni Informativ, 02 Prill 2020, Ora 15:00
03/04 09:31
Edicioni Informativ, 02 Prill 2020, Ora 12:00
03/04 09:31
Teoria e padëgjuar e Ngjelës: Koronavirus ka qarkulluar prej vitesh, nuk është virus i ri
03/04 09:30
Edicioni Informativ, 01 Prill 2020, Ora 15:00
02/04 09:23
Edicioni Informativ, 01 Prill 2020, Ora 12:00
02/04 09:23
Ftesë në 5, Ajlin, 29 vjeçarja me 7 fëmijë: Nuk kam kohë për karantinë, 1 Prill 2020, Pjesa 4
02/04 09:22
Edicioni Informativ, 31 Mars 2020, Ora 15:00
01/04 09:17
Edicioni Informativ, 31 Mars 2020, Ora 12:00
01/04 09:17
Mjekët shqiptar japin lajmin e mirë nga Itali
01/04 09:16
Edicioni Informativ, 30 Mars 2020, Ora 12:00
31/03 09:22
Top News – Salvini falënderon Ramën, vlerëson ndihmën e Shqipërisë për Italinë
31/03 09:22