Top News – Dalin dokumente sekrete/ Korona, amerikanët ishin në dijeni
04/04/2020 10:35

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Margaret e “Për’puthen” përplaset me policinë – Shqipëria Live, 26 Maj 2020
27/05 09:21
Edicioni Informativ, 26 Maj 2020, Ora 15:00
27/05 09:21
Edicioni Informativ, 26 Maj 2020, Ora 12:00
27/05 09:21
Aventurierët – “Piknik në Farkë, ku i zbulojnë të gjitha!” – Ora e Tiranës
26/05 09:20
Edicioni Informativ, 25 Maj 2020, Ora 15:00
26/05 09:19
“Edi Rama na cave …. “Ismet Drishti shpërthen – Shqipëria Live, 25 Maj 2020
26/05 09:19
Antoneta vendos më në fund se çfarë do bëjë me djemtë në Përputhen “E Diell”, 24 Maj2020
25/05 10:25
Portokalli, 24 Maj 2020 – Çifti i lumtur ( Burri Hajdut )
25/05 10:24
Portokalli, 24 Maj 2020 – 2 Policat ( Pensioni i Kolës )
25/05 10:24
Edicioni Informativ, 23 Maj 2020, Ora 12:00
24/05 09:25
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 23 Maj 2020
24/05 09:25
Një ditë me Dojnën | Donald dhe Romeo Veshaj | Pop Culture 3
24/05 09:25
Aventurierët – “Çfarë ndodh në Jalë, mbetet në Jalë’’ – Episodi 8, 22 Maj 2020
23/05 09:23
Edicioni Informativ, 22 Maj 2020, Ora 15:00
23/05 09:23
Kiçja dhe personazhet e tjerë që po thyejnë rrjetin – Shqipëria Live, 22 Maj 2020
23/05 09:22
Wake Up/ Njomza dhe Rinori, ҫifti vloger që jetën reale e bëjnë në rrjetet sociale
22/05 09:10
Edicioni Informativ, 21 Maj 2020, Ora 15:00
22/05 09:10
Edicioni Informativ, 21 Maj 2020, Ora 12:00
22/05 09:10
Çani dhe Imami e kthejnë në personale, debat dhe akuza që nuk duhen humbur
21/05 09:01
Edicioni Informativ, 20 Maj 2020, Ora 15:00
21/05 09:01