Tërmeti me pasoja tragjike/ Anglezët në Oxford mbledhin donacione për familjen e Klement Çupit
03/12/2019 18:30

Tragjedia që pllakosi Shqipërinë pas tërmetit të 26 nëntorit deportoi përtej kufijve. Të prekur nga kjo fatkeqësi edhe në Oxford të Anglisë kanë nisur të mbledhin donacione për Thumanën. “Me trishtim të madh na duhet të njoftojmë se kemi humbur një nga drejtuesit tanë të mrekullueshëm Klement Cupi në tërmetin tragjik në Shqipëri. Klem ishte gjithnjë i buzëqeshur, gjithmonë bënte shaka dhe kishte një zemër prej ari. Ai ishte i dashur me të gjithë. Ishtë një humbje e madhe për të gjithë në stafin 001, shoferët dhe klientët e përfshirë. Klem shkoi në shtëpi në fundjavë për të kaluar kohën me familjen e tij para sezonit festiv, kjo tragjedi i mori jetën atij dhe dy prindërve të tij. Tani po mbledhim fonde për të mbështetur familjen e tij të mbetur në humbjen e tyre prej 3 anëtarëve të familjes. Bëni një donacion: https://bit.ly/2OJBqUV

Basha nuk ulet me Ramën: Jo takim për vota
11/12 19:50
Debat për ligjin e online/ Grupet e interesit kërkojnë ndryshime
11/12 19:49
Shtëpia, sigurim i detyrueshëm/ Propozohet pagesa 25 euro në vit për mbrojtjen nga tërmetet
11/12 19:47
Luigi Di Maio: Të fuqizojmë luftën kundër krimit dhe korrupsionit
11/12 19:21
Veliaj ndez dritat e festës te parku i Liqenit Artificial
11/12 18:55
Aksidenti në Berat/ I preu rrugën ambulancës, jepet masa e arrestit për shoferin serb
11/12 18:12
Rindërtimi në Durrës/ Bashkia punëson specialistë për të riparuar dëmet
11/12 16:29
Bashkia Tiranës zhvendos nga konvikti 15 në një banesë me qira familjen Gjergjo
11/12 16:16
Rama: Ndërtojmë shtëpi të reja/ Kryeministri takon të pastrehët e tërmetit në Mamurras
11/12 15:45
Gjykata e Lezhës jashtë funksionit/ Tërmeti i dëmtoi rëndë kolonat. Dalin jashtë gjyqtarët
11/12 15:35
Tërmeti/ Ministri Çuçi bën bilancin: Deri më tani janë 20 miliardë lekë për rindërtimin
11/12 15:31
Tërmeti/ Soreca me Di Maion në Vorë: Italia që nga dita e parë pranë Shqipërisë
11/12 15:27
Shtëpitë e reja për të pastrehët/ Jo në pallate, më të lira dhe të mobiluara e çelsa në dorë
11/12 15:23
“Vetëm unë jam ‘i zi’ të flas edhe unë”/ Rama banorit rom: Ti je si shpirt, hajde ulu këtu afër meje
11/12 14:54
Rindërtimi në Durrës/ Bashkia punëson specialistë për të riparuar dëmet
11/12 13:58
Dvorani në prokurori/ Dje dha shpjegimet e tij edhe presidenti Meta
11/12 13:57
Top Story/ Ndërtuesi Pilo Keri, si abuzoi me cilësinë e ndërtimeve në Durrës
11/12 13:19
“Kam lënë punën në Zvicër, as ndihma, as çadra”/ Rama-banores: Nuk e pranoj…
11/12 13:18
Kostot e fiskalizimit/ Kompanitë: Softi 1265 euro, financat e përgënjeshtrojnë shifrën
11/12 13:03
Rreziku nga kullat/ Rrezikojnë të shemben në Fier. U spostuan nga tërmeti
11/12 12:55