Tërmeti/ Ja sa ishte magnituda dhe epiqendra. Në Durrës njerëzit dalin nga shtëpitë
28/01/2020 21:59

Një tërmet i fuqishëm sapo ka rënë në Durrës dhe është ndjerë shumë i fortë edhe në Tiranë. Epiqendra ka qenë në Hamalle të Durrësit. Magnituda 5.5. Në Durrës njerëzit kanë filluar që të dalin nga shtëpitë edhe pse është shi.

Përfundon në greminë automjeti me sirianë në Gramsh/ 2 të vdekur dhe 8 të plagosur
23/02 03:33
Vlora në panairin e turizmit/ Ftesë për pushuesit italianë të vijnë gjatë verës
22/02 19:31
Karnavalet e Shkodrës/ Me maska, muzikë dhe parakalime. Digjet edhe dordoleci
22/02 15:56
Gjurmë shqiptare/ Çfarë fshihet mes maleve?
22/02 15:49
Aks i ri rrugor Kuqan-Bujqës-Jagodinë-Murriqan-Thanë
22/02 15:40
Rama në Belsh. Rilindja Urbane shkon kudo me vizion, punë, vullnet dhe durim
22/02 15:38
Protestë për dhunën në shkolla/ Ekspozohen rastet para ministrisë së arsimit. Reagon Shahini
22/02 15:32
HEC shkatërrues në zona të mbrojtura/ “Dragostunja 1” në mes të zonës Shebenik-Jabllanicë
22/02 15:31
Koronavirusi në Itali, Shqipëria do dyfishojë kontrollet në kufi
22/02 15:25
Nga Wuhani në Tiranë. Silva Doçi: Koronavirusi ma bëri më të fortë lidhjen me Kinën. Do të kthehem…
22/02 15:24
150 stola të dëmtuar në “Air Albania”/ Policia shoqëron dhe procedon penalisht disa tifozë
22/02 14:05
Gazetari Alban Dudushi vlerësohet me çmimin “Barleti”
22/02 14:03
Karnavalet e Shkodrës/ Me maska, muzikë dhe parakalime. Digjet edhe dordoleci
22/02 12:53
Dyfishohen kontrollet në Kufi/ Shqipëria merr masa pas shtimit të rasteve në Itali
22/02 12:51
Mbetje të rrezikshme nga Italia, protestojnë studentët: Shqipëria nuk është kazan toksik
22/02 12:51
HEC-et e vogla, 123 mln euro dëme/ KLSH gjen shkelje gjigantë: Përfituan 107 mln euro padrejtësisht
22/02 12:32
Doza kokainë, armë dhe lekë, Policia e Tiranës arreston 4 persona
22/02 11:23
“Haklajt e Tropojës” rekord klikimesh/ Tre pjesët e Top Story, në pak ditë 1 milionë shikime në Youtube
21/02 20:21
Tenton të kalojë kufirin me kanabis dhe armë në makinë, arrestohet 35 vjeçari
21/02 20:09
AMA amniston piratët/ Kërkon mbylljen e 17 adresave nga 89 që paditi Digitalb
21/02 19:56