“Tërhiq ligjet e shpifjës”; Thirrja e organizatave të gazetarëve për kryeministrin
18/01/2019 19:58

Një grup organizatash për mbrojtjen e të drejtave të njeriut e lirisë së fjalës si dhe organizata përfaqësuese të gazetarëve i kërkuan Kryeministrit, të tërheqë dy projektligjet për median online, të cilësuara si ligjet anti-shpifje.

Gjermania, PO me kushte?/ Rama në Berlin takon Merkel. Deputetët gjermanë zbulojnë planin
13/09 20:34
Rama flet pas takimit me Merkel: Do bëjmë çmos që zëri i Gjermanisë të jetë në favor të Shqipërisë
13/09 16:58
Pse u anulua Kardhiq-Delvinë? Ministrja Balluku: Kemi një tjetër projekt shumë më emergjent
13/09 15:11
“Koncesionet në ligj antimafia”, PD paralajmëron se ç’do të bëjë kur të vijë në pushtet
13/09 15:10
Takimi në berlin, “predispozitë pozitive ndaj Shqiprisë”
13/09 14:55
Takimi me Merkelin, Rama: Shumë i inkurajuar nga vlerësimet pozitive të kancelares
13/09 11:20
Rama takon Angela Merkelin; vizitë në Kancelarinë Federale
13/09 11:19
Paralajmëroi Shqipërinë për bllokimin e negociatave, ja ku do mbahet takimi Mitsotakis-Rama
13/09 07:14
Bushati flet si opozitar, ish-ministrit socialist i përgjigjet nga opozita e re, Halit Valteri
12/09 19:44
Mazhoranca rrëzon me votë në parlament 8 dekretet e Presidentit Meta
12/09 18:46
Mazhoranca rrëzon me votë në parlament 8 dekretet e Presidentit Meta
12/09 16:04
Basha kërcënon deputetët: Mos pranoni koncesionet, do ndëshkoheni
12/09 16:04
Bushati kritik në parlament, Balla: Për pesimistët u them se ne do hapim negociatat
12/09 11:55
21 vite nga vrasja/ PD dhe familja Hajdari bashkë për nderimet e heroit
12/09 11:54
Basha: Hajdari u vra nga kriminelët e veshur me uniformën e shtetit
12/09 11:40
“Edit dekoratë nëse hapen negociatat”, Meta: Sinjale për pakt Rama-Basha
12/09 05:13
Debati Tahiri-Kodheli/ Ish Ministrja e Mbrojtjes: Radarët u kthyen në punë
11/09 20:43
Zbulohet raporti i PD për zgjedhjet/ 56 faqe për vëzhguesit kundër “30 qershorit”
11/09 20:41
Negociatat/ Meta: Dekoratë vetëm Ramës. As Lulit, as Monikës
11/09 18:38
Ambasadori Gjerman: Jemi të prirur t’i themi ‘Po’ çeljes së negociatave Shqipëri-BE
11/09 15:30