Të varfër në izolim/ Historia e një familje në Allias
29/03/2020 16:10

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Atentati në Laç, 2 viktima/ Ndërroi jetë në spital edhe një nga të plagosurit, mbi 30 të shoqëruar
31/05 19:19
15 raste të reja me Covid-19/ Rritet numri i pacientë të shtruar në spitalin infektiv
31/05 19:09
Top News – Në prag të 1 qershorit/ Mbyllen punimet në parkun ‘Rinia’
31/05 18:43
Top News – Meta për ‘zgjedhoren’/ Ndryshim sistemi, lista të hapura
31/05 15:44
Top News – Rama për Teatrin e ri/ ‘Në Europë me hijeshi e dinjitet’
31/05 15:43
Top News – Lezhe 4 në pranga/ Sekuestrohen 95 kg kanabis
31/05 15:43
Rikthehet “Dilema Deal or no Deal”/ Nga e hëna, në ekranin e Top Channel
31/05 14:48
6 të arrestuar në Tiranë/ Akuzohen për vjedhje dhe dhunë në familje, ja çfarë sekuestroi policia
31/05 13:47
18 të arrestuar, 107 patenta të hequra/ Aksioni i policisë rrugore në Tiranë
31/05 12:56
Sot përfundon afati për reformën/ Këshilli politik mblidhet në orën 17:00, palët larg marrëveshjes
31/05 12:49
15 raste të reja me covid-19/ Rritet numri i pacientë të shtruar
31/05 12:48
Atentati në Laç, 2 viktima/ Ndërroi jetë në spital edhe një nga të plagosurit
31/05 12:48
Top News – 15 raste në Tiranë/ 31 pacientë në Spitalin Infektiv
31/05 12:30
Gratë kineaste/ Sonte në Exclusive, historia e gjurmës së gruas si autore në kinemane shqiptare
31/05 12:28
Top News – Atentati në Kurbin/ Shkon në 2 numri i viktimave
31/05 11:50
CoVid-19/ 15 raste të reja, një 82 vjeçare rezultoi me covid pas vdekjes
31/05 11:47
Top News – Nuk ka të lënduar/ Tritol në hotelin e Ervin Matës
31/05 11:46
2 viktima nga atentati në Kurbin! Një ditë më pas, gjurmët e plumbave në fasadën e hotelit
31/05 11:08
Rama: Teatri i ri Kombëtar do të hyjë në Europë me dinjitet
31/05 10:39
Top News – Dështon reforma/ S’ka konsensus me këshillin politik
30/05 22:41