Takimi me Ramën/ Merkel: Tërmeti goditje e rëndë për Shqipërinë, ju ndihmojmë
27/01/2020 19:39

Kancelarja Angela Merkel i ka shprehur kryeministrit Edi Rama gjatë vizitës në Berlin angazhimin e Gjermanisë për konferencën e donatorëve në Bruksel ku do të mblidhen fonde për rindërtim pas tërmetit të 26 nëntorit.

Biznesmeni ndërtoi shtëpinë, Rama: Nuk do rrimë duke të lavdëruar ty
19/02 13:19
Në ndihmë të fëmijëve autikë/ Jo të gjithë nga fshatrat mund të trajtohen në Gjirokastër
19/02 12:36
Mungesa nga gripi/ Pakësohet numri në klasat e shkollave 9-vjeçare
18/02 20:00
Shtëpia e re e familjes Subashi/ Ka nisur të ndërtohet në Likesh të Shijakut pasi tërmeti i la pas strehë
18/02 19:37
Kalon për gjykim çështja ndaj Agim Kajmakut, akuzat mbeten të njëjta
18/02 19:20
Bypass-i Vlorës, zgjidhet problemi i shpronësimeve
18/02 17:38
Koncesioni për check-up/ PD, padi me 7 akuza në SPAK qeverisë
18/02 17:32
Rama të riut që ishte në kafe: Hajde puno, apo do doganier? Djali: Po, kam mbaruar shkollën
18/02 17:02
Paratë e donatorëve/ Varhelyi: S’do tolerojmë korrupsion
18/02 16:47
Mbahet premtimi, rindërtohet kopshti dhe çerdhja e re në Kodër Kamëz
18/02 16:13
Gripi, epidemia po zbutet/ Më pak të prekur në spital me komplikacione
18/02 16:06
Një automjet aksidenton rëndë motorçiklistin në aksin Grabjan-Divjak
18/02 16:04
Të pastrehët e Laçit Banorët duan ndërtim të ri, nuk i besojmë më pallatit
18/02 15:45
Punëtorë të huaj për rindërtimin/ Rama në Durrës, ndërtuesit ankohen se s’ka punëtorë
18/02 15:40
Pika e kthesës për Shqipërinë/ Çfarë përfitoi vendi nga konferenca e donatorëve
18/02 15:26
Donacionet u dhanë me garanci/ Qeveria dhe donatorët nënshkruajnë marrëveshjen
18/02 15:19
Donacioni modest i SHBA, zhgënjim brenda BE
18/02 15:03
Misteri vazhdon! Tragjedia e Bulqizës/Asfiksi, viktimat mund të kenë ndërruar jetë nga soba e drurit
18/02 14:57
Furnizimi me ujë, 200 mijë konsumatorë pa matesa
18/02 14:29
Sot makina e së vërtetës! Nis testimi për 8 kandidatët e Byrosë Kombëtare të Hetimit
18/02 13:46