Sulmi ndaj punonjësve të policisë dhe IKMT-së, 9 të proceduar
08/11/2019 12:36

Një grup personash, kanë goditur dje me gurë e sende të forta punonjësit e IKMT-së dhe punonjësit e Policisë, të cilët ishin duke bërë njoftimin e bizneseve që preken nga projekti i rrugës në zonën e Astirit.

“Hear WHO”/ Aplikacioni më i ri dedikuar…
26/01 22:47
Avioni më i madh/ Boeing 777X realizon fluturimin e parë
26/01 22:23
“Vdekja e tyre është mister”/ Flet shefi i Repartit të Pediatrisë për vdekjen e binjakëve
26/01 21:34
Vlorë/ Përfshihet nga flakët dyqani
26/01 20:17
Vlorë/ Makina del nga rruga dhe shpërthen në flakë
26/01 20:15
Rama mbërrin në Berlin/ Nesër takon kancelaren Merkel në prag të konferencës së donatorëve
26/01 20:07
Vdesin binjakët vetëm 5-muajsh në Berat, mbërritën në spital pa jetë (detajet e para)
26/01 19:15
Dezertoi nga kampi i muxhahedinëve/ Kush është Ehsan Bidi që do të dëbohet nga Shqipëria në Iran?
26/01 15:15
Qytetarët denoncojnë 546 raste për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor, policia masa të rrepta
26/01 15:13
Deklarimi i dëmeve të tërmetit/ Banorët kanë 1 muaj kohë për njoftimin në platformën online
26/01 14:56
Miku i Berishës i shkon në zyrë Veliajt dhe e përgëzon për punën në Tiranë
26/01 14:09
Shkolla e Natës/ Historitë e atyre që nuk kanë pasur mundësi të mbarojnë gjimnazin
26/01 13:38
Dekriminalizimi largoi 600 zyrtarë/ Por 5 vite pas miratimit të ligjit ka ende disa probleme
26/01 13:32
Durrës, riparimi i mureve të pallatit/ Banorët: Godina ka të dëmtuar strukturën dhe themelet
26/01 12:51
Programet e rindërtimit/ Rama: 95% e familjeve të dëmtuara do të marrin shtëpi më të mira
26/01 12:37
Durrës/ Vazhdojnë vjedhjet në godinat e dëmtuara nga tërmeti
26/01 12:23
Eksluzive/ Koronavirusi – Studentja shqiptare në Kinë apelon për ndihmë
26/01 12:03
Praktika mësimore, hapen aplikimet për në administratë
25/01 21:21
Objektet e dëmtuara rëndë/ Ekspertiza të thelluara pas tërmetit
25/01 21:16
Lezhë, shtohen rastet në spital
25/01 20:37