Sot nisën Universitetet/ Fakultetet që rrezikojnë mbylljen
14/10/2019 12:58

Në të gjithë vendin sot nisën mësimin studentët, megjithatë ka ende një afat të tretë për regjistrime në vendet që kanë mbetur bosh.

Irani ndalon internetin, protestat vazhdojnë në mbarë vendin
19/11 19:48
Në 2020 më pak lekë për rrugët, Balluku: Koncesionari i Milot-Balldre ka një vit kohë
19/11 19:45
KED 2020 në rrezik! Gjykata e Lartë s’ka më anëtar tjetër nëse ndaj Dvoranit ka ndjekje penale
19/11 19:45
Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
19/11 19:44
600 shishe me konjak në anijen e mbytur! U nisën për Car Nikollën II, mbetën të bllokuara 102 vite
19/11 19:42
Ballkani Perëndimor/ 7 vendet anëtare të BE-së, thirrje Komisionit Evropian
19/11 19:38
Meta e kallëzoi penalisht, reagon Dvorani: Ilir Meta apo Presidenti i Republikës i bën akuzat?
19/11 19:37
Dita e burrave! Festohet në 80 vende të botës, por shqiptarët nuk e njohin
19/11 19:32
Lajme WEB – Ora 19:00 – 19 Nëntor 2019
19/11 19:00
Kosovë/ Vreshtarët ankohen për çmimin: Nuk mbulojmë dot kostot
19/11 16:15
Silikonmix, si insekticid/ Ja për çfarë e kanë përdorur fermerët
19/11 16:14
Rrugët me probleme/ Akset turistike në Vlorë kërkojnë investime
19/11 16:02
Lajme WEB – Ora 16:00 – 19 Nëntor 2019
19/11 16:00
Lutja e përbashkët/ Klerikët luten së bashku në kishat dhe xhamitë e Shkodrës
19/11 16:00
Skandali me pronat në Lushnje/ Ryshfete për të regjistruar pronën në hipotekë
19/11 15:57
Tirana mikpret organizatat më të mëdha rinore të vendeve Adriatiko-Joniane
19/11 15:53
Edicioni Informativ, 19 Nëntor 2019, Ora 15:00
19/11 15:50
Rusia merr fëmijët e “ISIS”, 32 jetonin në një kamp në Irak
19/11 15:40
Borxhi publik, 64,7 përqind/ Shkak ulja e shpenzimeve, por edhe rënia e euros
19/11 15:30
Me 182 km/h në autostradën Tiranë-Elbasan/ Çmenduria vazhdon, edhe me celular në timon
19/11 15:29