Shqipëria spektakolare, shkatërron Moldavinë
15/10/2019 08:26

Fitorja e parë e Edy Rejas në transfertë me kombëtaren shqiptare vjen në mënyrën më spektakolare të mundshme. Pas disfatave në transfertat ndaj Islandës, Francës dhe Turqisë, kuqezinjtë triumfuan në Moldavi me rezultatin e thellë 0-4 në një ndeshje të cilën e dominuan totalisht dhe mund ta kishin fituar edhe me 5 apo 6 gola diferencë.

Ekstradohen drejt Italisë tre shqiptarë, të kërkuar nga drejtësia italiane (video)
20/11 08:43
Edicioni Informativ, 20 Nëntor 2019, Ora 00:00
20/11 07:55
Temperatura të ulëta dhe reshje shiu pasdite, njihuni me parashikimin e motit për sot
20/11 07:54
Edicioni Informativ, 19 Nëntor 2019, Ora 19:30
19/11 20:13
Ndryshon komanda e KFOR/ Thaçi, përkushtuar për paqen
19/11 19:57
Irani ndalon internetin, protestat vazhdojnë në mbarë vendin
19/11 19:48
Në 2020 më pak lekë për rrugët, Balluku: Koncesionari i Milot-Balldre ka një vit kohë
19/11 19:45
KED 2020 në rrezik! Gjykata e Lartë s’ka më anëtar tjetër nëse ndaj Dvoranit ka ndjekje penale
19/11 19:45
Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
19/11 19:44
600 shishe me konjak në anijen e mbytur! U nisën për Car Nikollën II, mbetën të bllokuara 102 vite
19/11 19:42
Ballkani Perëndimor/ 7 vendet anëtare të BE-së, thirrje Komisionit Evropian
19/11 19:38
Meta e kallëzoi penalisht, reagon Dvorani: Ilir Meta apo Presidenti i Republikës i bën akuzat?
19/11 19:37
Dita e burrave! Festohet në 80 vende të botës, por shqiptarët nuk e njohin
19/11 19:32
Lajme WEB – Ora 19:00 – 19 Nëntor 2019
19/11 19:00
Kosovë/ Vreshtarët ankohen për çmimin: Nuk mbulojmë dot kostot
19/11 16:15
Silikonmix, si insekticid/ Ja për çfarë e kanë përdorur fermerët
19/11 16:14
Rrugët me probleme/ Akset turistike në Vlorë kërkojnë investime
19/11 16:02
Lajme WEB – Ora 16:00 – 19 Nëntor 2019
19/11 16:00
Lutja e përbashkët/ Klerikët luten së bashku në kishat dhe xhamitë e Shkodrës
19/11 16:00
Skandali me pronat në Lushnje/ Ryshfete për të regjistruar pronën në hipotekë
19/11 15:57