“Shiko kush luan”/ Nga 28 shtatori, çdo të shtunë në mbrëmje
23/09/2019 13:05

Spektakli i argëtimit i së shtunës “Shiko Kush Luan”rikthehet në ekranin e Top Channel së shpejti. Në studion “Nova” kanë filluar përgatitjet për çdo detaj të spektaklit, dhe stafi është duke punuar që argëtimi të vijë në maksimum.

Humbën familjarë në rrënojat e Thumanës, familja Greku sistemohet në banesa të reja në Tiranë
10/12 20:27
Dëmet në pallatet para vitit ‘93/ Durrës, 10 brigada me 100 punëtorë do t’i riparojnë për 3 muaj
10/12 20:16
Azil në vendet e BE/ Riatdhesohen 173 shtetas shqiptarë
10/12 19:55
Prokuroria: Dënoni Salianjin/ Dosja Babale, dënim si Tahiri, kërkohet shërbim prove
10/12 19:44
Shijaku do rindërtohet/ Kryeministri takon banorët e pallateve të dëmtuara
10/12 19:42
Qyteti Studenti do rindërtohet/ Brenda katër vitesh përfundon kampusi i ri për studentët
10/12 19:40
Qira për ata që mbetën pa shtëpi/ Banorët e zonës së kombinatit përfitojnë bonusin
10/12 19:38
4 orë nën rrënoja me Ramë Lalën/ Ruzhdi Gripshi tregon bisedat me 17 vjeçarin dhe si arriti që ta shpëtojë
10/12 19:33
Dorëhiqet kreu i AKEP/ Ilir Zela zëvendësohet nga Tomi Frashëri, këshilltari i kryeministrit
10/12 19:27
Nga hotelet në çadra/ Manzë, të pastrehëve do t’ju jepen paratë e qerave
10/12 18:42
Ballkani i cenuar nga “fake news”/ Në krye për lajme të rremë, mediat serbe në Bosnje
10/12 17:05
Festivali i Isopolifonisë/ Marrin pjesë grupe nga gjithë vendi. Jepen edhe çmimet
10/12 16:55
“Turp të të vijë”/ Protesta në Sarajevë kundër çmimit Nobel
10/12 16:53
“Epsh dhe Lakmi”/ Në Arturbina, një dramë e bazuar tek instikti
10/12 16:20
Ndalohet skafi me drogë në Brindisi/ Drejtuesi, një shtetas shqiptar
10/12 16:00
Shijaku do rindërtohet/ Kryeministri takon banorët e pallateve të dëmtuara
10/12 15:54
Prokuroria kërkoi 1 vit e 6 muaj burg, reagon Salianji: Sulmet ndaj meje janë politike
10/12 15:43
“Vuçiç i lidhur me fermën e hashashit”/ Opozita serbe akuzon presidentin pas kapjes së 4 ton droge
10/12 15:36
Personazhi i vitit 2019/ Top Channel hap votimin. Shpallet më 31 dhjetor
10/12 15:28
Bilanci pas tërmetit/ Voda: Numri total i objekteve të inspektuara në Durrës, 6298
10/12 15:21