SHBA: Dënim shkurajues/ Reagon dhe PS: “Tahiri”, çështje e drejtësisë
20/09/2019 19:46

Ambasada amerikane e quan vendimin kundër ish Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, si një demonstrim të pavarësinë në rritje të gjyqësorit dhe fillimin e fundit të pandëshkueshmërisë për personat me lidhje të forta por dënimin në ballafaqim me akuzat e rënda, e quan shkurajues.

Top News – Meta për ‘zgjedhoren’/ Ndryshim sistemi, lista të hapura
31/05 15:44
Top News – Rama për Teatrin e ri/ ‘Në Europë me hijeshi e dinjitet’
31/05 15:43
Top News – Lezhe 4 në pranga/ Sekuestrohen 95 kg kanabis
31/05 15:43
Rikthehet “Dilema Deal or no Deal”/ Nga e hëna, në ekranin e Top Channel
31/05 14:48
6 të arrestuar në Tiranë/ Akuzohen për vjedhje dhe dhunë në familje, ja çfarë sekuestroi policia
31/05 13:47
18 të arrestuar, 107 patenta të hequra/ Aksioni i policisë rrugore në Tiranë
31/05 12:56
Sot përfundon afati për reformën/ Këshilli politik mblidhet në orën 17:00, palët larg marrëveshjes
31/05 12:49
15 raste të reja me covid-19/ Rritet numri i pacientë të shtruar
31/05 12:48
Atentati në Laç, 2 viktima/ Ndërroi jetë në spital edhe një nga të plagosurit
31/05 12:48
Top News – 15 raste në Tiranë/ 31 pacientë në Spitalin Infektiv
31/05 12:30
Gratë kineaste/ Sonte në Exclusive, historia e gjurmës së gruas si autore në kinemane shqiptare
31/05 12:28
Top News – Atentati në Kurbin/ Shkon në 2 numri i viktimave
31/05 11:50
CoVid-19/ 15 raste të reja, një 82 vjeçare rezultoi me covid pas vdekjes
31/05 11:47
Top News – Nuk ka të lënduar/ Tritol në hotelin e Ervin Matës
31/05 11:46
2 viktima nga atentati në Kurbin! Një ditë më pas, gjurmët e plumbave në fasadën e hotelit
31/05 11:08
Rama: Teatri i ri Kombëtar do të hyjë në Europë me dinjitet
31/05 10:39
Top News – Dështon reforma/ S’ka konsensus me këshillin politik
30/05 22:41
Top News – Abuzonin me të miturën/ Arrestohen roja dhe tre të mitur
30/05 20:21
Top News – Humb jetën kalimtari/ Vlorë, u godit nga një vinç
30/05 20:20
Top News – Aksident në autostradë/ Fier, humb jetën një person
30/05 20:20