Rreth 94% e depozitave bankare të shqiptarëve, janë të siguruara
21/04/2019 20:49

94 përqind e depozitave bankare të individëve në Shqipëri, përbëhen nga depozita që janë poshtë kuotës prej 2,5 milionë lekësh, që është edhe niveli maksimal i kompensimit për kursimet, në rast se ndonjë bankë falimenton. Kjo shumë garantohet 100% nga shteti.

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 14 raste të reja, shtohen rastet në spitalin infektiv
07/06 11:32
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 6 Qershor 2020
07/06 09:35
Historia rrënqethëse e Adrianës – Dua të të bëj të lumtur, 6 Qershor 2020
07/06 09:34
Top News – Dëshmia e Jetimes: Si abuzuan me mua që 12 vjeç
07/06 09:34
Lirohet kryepolici i Fushë-Arrëzit/ 27 vjeçarja e akuzoi për përdhunim, prokuroria e liroi nga akuzat për mungesë provash
07/06 02:44
Edicioni Informativ, 7 Qershor 2020, Ora 00:00
07/06 01:23
Top News – ‘Dua të të bëj të lumtur’/ Dëshmia kundër shefit të policisë
06/06 22:48
Vlorë/ Protestë kundër fëmijërisë së vjedhur
06/06 21:01
Top News – Transaksionet e dyshimta/ Në operacion dhe ambasada amerikane
06/06 20:39
Opozita e re kundër reformës/ Murrizi: Nuk votojmë asnjë dosje pazari
06/06 20:28
Edicioni Informativ, 6 Qershor 2020, Ora 19:30
06/06 20:18
Letërsia për fëmijë/ Çfarë lexojnë ata dhe si ndryshojnë brezat
06/06 19:58
Punime në bovillë/ Vendoset linja e re e furnizmit. Tirana pa ujë në fundjavë
06/06 19:48
Sherr masiv mes dy familjeve në Berat, plagosen 5 persona
06/06 19:44
Top News – Reforma zgjedhore/ Replika mes Ramës dhe Opozitës
06/06 19:30
34 Viktima, 20 raste të reja/ 10 në Tiranë, 3 në Shkodër, 3 në Krujë, 2 në Durrës, dhe 2 në Tropojë
06/06 19:14
Top News – Përgjigjet e lotarisë/ Nisin sot, u shtynë nga pandemia
06/06 19:13
“Tirana”, të gjithë negativ/ Lojtarëve iu bë tamponi në stadium
06/06 19:11
Top News – Marrëveshjet e 2017-2020/ Çfarë fitoi dhe humbi opozita
06/06 18:36
Top News – Zyrtarizohet Biden/ Kandidati demokrat në zgjedhje
06/06 17:45