Rama takon Merkel/ Kancelarja: Do jemi në konferencën e donatorëve për Shqipërinë
27/01/2020 22:27

Gazetari i Top Channel Muhamed Veliu ka qenë në një lidhje të drejtpërdrejtë nga Berlini në edicionin e lajmeve të orës 19:30. Ai ka folur për zhvillimet më të fundit në lidhje me konferencën e ambasadorëve.

Top News – Korona në Kosovë/ Shkon në 97 numri i të prekurve
29/03 22:39
Luigi Di Maio ‘shuplakë’ Europës: Egoizmi nuk na përket neve, Shqipëria një mësim solidariteti
29/03 21:49
Shqiptari, një javë me respirator/ Gëzimi u dërgua në spital në gjendje të rëndë pas 10 ditësh
29/03 21:16
Britani, më pak viktima se dje /Johnson, letër britanikëve
29/03 21:15
Korona në Austri/ Si po menaxhohet situata, flet mjeku shqiptar
29/03 21:12
Sonte vjen avioni nga Gjermania/ Rikthehen të tjerë shqiptarë që kanë mbetur të bllokuar jashtë
29/03 21:09
Sot 15 raste të reja/ Janë shëruar 40 të sëmurë. Të infektuarit janë 212 persona
29/03 21:07
Dërgoi të sëmurin në Infektiv, shoferi i ambulancës befason me veprimin e tij
29/03 20:52
Top News – PD akuza e qeverisë:Tender për rregullim zyrash
29/03 20:32
I izoluar dhe me pasojat e tërmetit/ Familja në Baldushk pa shtëpi dhe në varfëri ekstreme
29/03 20:26
Ndihma pas apelit në TCH/ Kryefamiljari me aftësi ndryshe me tre fëmijë dhe gruan e papunë
29/03 20:22
Apeli i të rinjve/ S’ka turizëm deri në qershor, është anuluar gjithçka në Korçë dhe Pogradec.
29/03 20:21
Të izoluar në fshat/ Në Libohovë, në mesin e natyrës e gjelbërimit
29/03 19:59
Vlorë, turizmi i paralizuar/ Hotelet pushojnë nga puna punonjësit. S’ka as prenotime
29/03 19:58
Hapet spitali i dytë/ Në sanatorium dërgohet pacienti i parë i infektuar
29/03 19:56
Italia falënderon Shqipërinë/ Qeveria dhe opozita me një zë për 30 mjekët që shkuan në Lombardisë
29/03 19:45
Top News – Në Shqipëri/ MSH-212 të infektuar, 76 të shtruar
29/03 18:34
Të varfër në izolim/ Historia e një familje në Allias
29/03 16:10
Rikthimi i Shqiptarëve/ Në Rinas pritet të mbërrijnë edhe sot ata që mbetën jashtë vendit
29/03 16:08
Rasti i 12-të në Durrës/ Një 74 vjeçar që nuk ka patur kontakte me të prekur më parë
29/03 16:07