Rama në “Open”: Tolerancën tonë, Brukseli s’duhet ta marrë për dobësi
27/11/2018 12:12

Nuk kanë qenë të pakta reagimet, si pozitive ashtu edhe negative, për shprehjen “What the Fuck” të kryeministrit Rama këtë të hënë në Pejë, për sjelljen e Brukselit kundrejt Kosovës.

Rindërtimi në Durrës/ Bashkia punëson specialistë për të riparuar dëmet
11/12 16:29
Bashkia Tiranës zhvendos nga konvikti 15 në një banesë me qira familjen Gjergjo
11/12 16:16
Rama: Ndërtojmë shtëpi të reja/ Kryeministri takon të pastrehët e tërmetit në Mamurras
11/12 15:45
Gjykata e Lezhës jashtë funksionit/ Tërmeti i dëmtoi rëndë kolonat. Dalin jashtë gjyqtarët
11/12 15:35
Tërmeti/ Ministri Çuçi bën bilancin: Deri më tani janë 20 miliardë lekë për rindërtimin
11/12 15:31
Tërmeti/ Soreca me Di Maion në Vorë: Italia që nga dita e parë pranë Shqipërisë
11/12 15:27
Shtëpitë e reja për të pastrehët/ Jo në pallate, më të lira dhe të mobiluara e çelsa në dorë
11/12 15:23
“Vetëm unë jam ‘i zi’ të flas edhe unë”/ Rama banorit rom: Ti je si shpirt, hajde ulu këtu afër meje
11/12 14:54
Rindërtimi në Durrës/ Bashkia punëson specialistë për të riparuar dëmet
11/12 13:58
Dvorani në prokurori/ Dje dha shpjegimet e tij edhe presidenti Meta
11/12 13:57
Top Story/ Ndërtuesi Pilo Keri, si abuzoi me cilësinë e ndërtimeve në Durrës
11/12 13:19
“Kam lënë punën në Zvicër, as ndihma, as çadra”/ Rama-banores: Nuk e pranoj…
11/12 13:18
Kostot e fiskalizimit/ Kompanitë: Softi 1265 euro, financat e përgënjeshtrojnë shifrën
11/12 13:03
Rreziku nga kullat/ Rrezikojnë të shemben në Fier. U spostuan nga tërmeti
11/12 12:55
“Nuk jam oligark, jam shqiptar”/ Qytetari “përplaset” me Ramën
11/12 12:54
Thaçi, homazhe në Reçak: Historia nuk mund të mohohet. Serbia ka kryer gjenocid
11/12 12:33
Tërmeti/ Rama me përfaqësuesit e unioneve shqiptare të besimit mysliman: Bashkë në këtë fatkeqësi
11/12 12:26
Në shtëpinë e Xhesikës/ Pallati, ku humbi jetën nga tërmeti 20 vjeçarja, do të shembet
11/12 12:22
“Karta e Adriatikut”/ Xhaçka: Të forcojmë punën dhe angazhimin tonë në kuadër të NATO
11/12 12:17
Koncert për tërmetin/ Motrat amerikane këndojnë në Korçë
11/12 12:13