Portokalli, 03 Nëntor 2019 – Policët e postbllokut(Mirit i humb nëna)
06/11/2019 13:03
Open- Tërmeti dhe rindërtimi/ Artan Shkreli dhe Pjerin Ndreu përplasen me gazetarët
28/01 09:17
Ftesë në 5, Meshkujt me muskuj VS me bark, cilët preferojnë vajzat sot? 27 Janar 2020, Pjesa 1
28/01 09:17
Fiks Fare/ Prostituta mëson nxënësit e shkollës të bëjnë seks: Për dy orë i mësoj…
28/01 09:17
Shqiptarët e fundit të Mollës së Kuqe… Policia serbe ndalon Top Channel – Gjurmë Shqiptare
27/01 10:05
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 25 Janar 2020
27/01 10:04
Djemtë kundër njëri-tjetrit, arsyeja janë vajzat PËRPUTHEN “E Diell”, 26 Janar 2020
27/01 10:02
Rrëzohet keq moderatorja në mes të programit | Pop Culture 3
26/01 10:09
Top Talent 3 Backstage – 24 Janar 2020
25/01 09:48
Open- Haradinaj lëshon akuza të forta ndaj Ramës e Baton Haxhiut dhe debaton ashpër me analistët
24/01 09:50
Haradinaj shpërthen në akuza ndaj Ramës: Donte ndarjen e Kosovës, vepron me paturpësi
24/01 09:50
Edicioni Informativ, 23 Janar 2020, Ora 15:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
24/01 09:50
“Bandat e Lushnjes” – Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi 50 viktima – Top Story
23/01 09:48
Episodi i Plotë/Soirée, Nata e Durrësit, 22 Janar 2020
23/01 09:45
Edicioni Informativ, 22 Janar 2020, Ora 15:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
23/01 09:45
Historia e martesës së burrit me dy gra, si bashkëjetonin 3 persona – Shqipëria Live,21 Janar 2020
22/01 09:41
Ftesë në 5, Nëna rreh barbarisht vajzën, çdo të ndodhë me familjen? 21 Janar 2020, Pjesa 1
22/01 09:40
Nëna, dhunë “kafshërore” ndaj vajzës së mitur, përse nuk kishte larë enët – 20 Janar 2020, Pjesa 2
21/01 12:19
Dhuna në familje, e mitura kërcënon se do t’i japë fund jetës
21/01 12:14
Henriku eleminohet!Trazohen ujërat në Për’puthen, konkurrenti sfidon djemtë E Diell, 19Janar 2020
20/01 10:55
Fshatrat e panjohur shqiptare në zemër të Serbisë. Zyrtarisht nuk ekzistojnë – Gjurmë Shqiptare
19/01 10:17