Paloka publikon videon: Rama kapet me zë e figurë duke blerë vota
30/06/2019 10:00

Partia Demokratike hedh akuza ndaj Partisë Socialiste për blerje votash. Ish-deputeti Edi Paloka nëpërmjet një deklarate për mediet u shpreh se është dokumentuar me zë dhe figurë blerja e votës, edhe kur Edi Rama është i vetëm në votime.