Pa Koment – Makina del nga rruga, ndërron jetë në spital 33-vjeçari
12/06/2018 10:09

Një 33-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e të martës pasi mjeti me të cilin udhëtonte ka dalë nga rruga.

Zjarri shkrumbon një banesë në Fier
13/08 20:50
Turizmi dentar, përveç italianëve dhe emigrantëve, mbërrijnë edhe nordikët
13/08 20:23
Përleshja në portin e Durrësit, ndiqet penalisht një italian
13/08 19:51
Në kujtim të Ilia Terpinit, operatorit të 27 filmave
13/08 18:17
Biznesi i vogël i trembet kredisë, edhe në kushtet e mbijetesës
13/08 15:42
Shtëpitë që rrezikohen nga tërmetet, flasin inxhinierët
13/08 15:24
Vrasësi Ritvan Zykaj hesht në gjykatë; E braktisin të gjithë
13/08 15:23
Ujin pijeni pa akull! Analizat në lokale gjejnë infeksion me E. Coli
13/08 15:20
Pa Koment – Masakra në Selenicë, autori del para Gjykatës
13/08 12:08
Parashikimi i Motit 13 Gusht 2018
13/08 09:45
Shtegu në trojet shqiptare, rrugëtimi mes maleve, Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni
12/08 20:09
Okulistët: Syzet e rrugës, dëmtojnë më shumë shikimin
12/08 18:57
Mjekët japin alarmin, abortet në masën 6.3 % të lindjeve
12/08 17:10
Tërmeti i djeshëm dëmton dhjetëra banesa në veri të vendit
12/08 16:00
Selenica në zi, familja e autorit ikën nga fshati
12/08 15:15
“Mbyll dyert” memoriali i Skënderbeut, rikonstruktohet në pikun e sezonit
12/08 13:07
Tërmeti trondit Shqipërinë; Sizmologët: Lëkundja e 932-të brenda 1 muaji
11/08 19:56
Përkeqësimi i shëndetit mendor, psikiatrit: Mos neglizhoni kujdesin pas daljes nga spitali
11/08 18:44
Akset nacionale në Bulqizë, mungon sinjalistika rrugore
11/08 18:36
Mendja e sëmurë që merr jetë, psikologët: Familjarë, mos neglizhoni rastet
11/08 18:24