Nga Italia dhe Rumania në Shqipëri/ Italiani që në Shqipëri e sjell biznesi
10/11/2019 20:23

Marco Rosseti është lindur në Itali e rritur në Rumani, por këtë të fundit e quan shtëpinë e tij. Ndërkohë që në fillim të vitit 2019, në kërkim të një vendi mikpritës ndaj call centerave, gjeti veten në Shqipëri.

Top News – Covid godet frikshëm!/ 2 humbje jete dhe 74 raste të reja
07/07 12:21
Top News – Ekonomia, bie besimi/ BSH-në nivele minimale historike
07/07 12:10
Top News – Operacioni ‘Xibraka’/ Një i arrestuar për trafik droge
07/07 12:09
Top News – Personat mbi 65 vjeç/ ‘Të shmangin transportin publik’
07/07 11:26
Top News – Kur thyen karantinën…!/ Procedohet penalisht një 22 vjeçare
07/07 11:25
22-vjeçarja me covid procedohet nga policia, theu karantinën dhe shkoi të vizitonte prindërit
07/07 10:55
Top News – Trafik me vepra arti/ 3 në pranga, vlera 50 mijë euro
07/07 10:54
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2 humbje jete në 24 orët e fundit dhe 74 raste të reja
07/07 10:50
Top News – Arrestohet Agim Kajmaku/ Shkoi për mjekim në një spital privat
07/07 10:41
Top News – “Sot tregoj të vërtetat”/ Çomo, rrëfim mes lotësh e lutjesh
06/07 23:07
Top News – Dorehiqet Xhelal Mziu/ Si kryetar i degës te PD në kamëz
06/07 21:58
Top News – Varreza në Himarë/ “Zbulimi i madh, pas disa shekujsh”
06/07 21:56
Top News – “Provokon’ Auron Tare/ Camaj e Koliqi, bashkëpunëtore të UDB
06/07 21:53
Top News – Imuniteti i masës/ Studiuesit: Është i paarritshëm
06/07 20:21
Top News – Durrës, masat anti-covid/ Veliu: Ndëshkim për shkelësit
06/07 20:20
Buxheti ndryshon sërish/ Pasojat e pandemisë, deficiti mund të arrijë deri 1.5 miliardë euro
06/07 20:18
Duka & Ndoka: Jo në listat e PD/“Ndryshimet kushtetuese, nismë e Ramës & jo e opozitës parlamentare”
06/07 20:17
Rifillon transporti urban/ Sa po respektohen rregullat nëpër autobusë
06/07 20:15
Mjeku shërbeu 40 vite në Pukë/ Pas katër vitesh në pension u rikthye sërish në detyrë
06/07 20:14
Brenda shtëpisë së tragjedisë/ Në dhomën ku u mbajt për 15 muaj e vdekur Anisa Josifi
06/07 19:36