Në Shqipëri, të sigurt/ Turistët: shqiptarët të gatshëm për të dhënë çdo ndihmë
25/08/2019 21:16

Vera Francakova adhuron udhëtimet. E pashoqëruar ajo ka parë shtete të botës pafund, ndonëse ka bërë miq të rinj gjatë udhëtimeve. Në Shqipëri ndihet e sigurt, askush nuk e ka bërë të mendojë rrezikun. Edhe gjatë mbrëmjeve të vona.

Rama: Kemi një marrëveshje me Malën. Gregu? Do e shoh ndeshjen me mua
27/02 21:09
Smajlaj dhe Burraj nderojnë flamurin shqiptar në mes të Beogradit
27/02 21:08
Zbulohet mini-hëna/ Rrethe tokës prej tre vitesh
27/02 20:47
Njerëzit po ikin: Shqipëria mes 10 vendeve me numrin më të madh të azilkërkuesve në BE!
27/02 20:44
Koronavirusi: A rrezikohen më shumë vendet më pak të zhvilluara të Europës?
27/02 20:42
Koronavirus-Itali/ Arratiset mes arave nga zona e kuqe, do takonte të dashurën
27/02 20:38
Karantina do të jetë në Durrës/ “Kush vjen nga zonat me koronavirus të vetizolohet për dy javë”
27/02 20:33
Çmenduri/ “Të mbrojnë 100% nga koronavirusi…” 20 persona vihen nën hetim në Itali, shisnin maska 5 mijë euro copën
27/02 20:29
“Database për burrat e dhunshëm”/ Vrasja e grave, studiuesit: Të paraqiten nëpër institucione
27/02 20:17
Nga 15 marsi 2020, hiqet tarifa për lëndën e parë që importohet nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina
27/02 20:16
Dosjet stok në Gjykatën e Lartë/ Ja sa ka shkuar numri deri tani
27/02 20:12
Nga Moska Edi Rama për Top Channel. Çfarë do bisedoj me Lavrov
27/02 19:55
Meta e kallëzoi në SPAK, ministrja Gjonaj thyen heshtjen!
27/02 19:54
Juristët në krah të Thaçit/ “Letërkëmbimi me Rasmussen nuk është marrëveshje”
27/02 19:52
Italianët vizitojnë Tiranën/ Shumica e shqiptarëve thonë se nuk do të vetizolohen
27/02 19:50
Greqia konfirmon tre raste/ Në Itali 17 viktima, Arabia Saudite anulon pelegrinazhin në Mekë
27/02 19:49
Apeli i vajzës me leucemi/ “Na i lini ne maskat, dëmtohemi nga imuniteti përtokë prej kimioterapisë”
27/02 19:48
Kosova heq tarifën 100% për lëndën e parë ndaj Serbisë
27/02 19:36
Ekzekutoi në derë të shtëpisë ish-gruan dhe vëllanë e saj, vetëvritet Fatmir Kolecaj
27/02 19:34
Lajme WEB – Ora 19:00 – 27 Shkurt 2020
27/02 19:00