Në prag të pensionit
09/09/2011 17:00

Deklarata e disa ditëve më parë e kryeministrit Sali Berisha për mundësinë rritjes e moshës për daljen në pension eshte kthyer ne temën e dites per opinion publik i cili do te preket drejtpersdrejti nga nje vendim i mundshem i qeverise. 

Në Dardhë për ecje në natyrë/ Korçë, në 1350 metra lartësi, turizmi vijon
15/10 13:13
Në Shqipëri, miell i varfër/ Niveli i proteinave është 6 përqind, duhet të jetë 12
15/10 13:11
Humbën fëmijën, padisin mjekun/ Dy prindërit në Tiranë e akuzojnë për mjekim të pakujdesshëm
15/10 13:05
Pas denoncimit të “FIKS FARE”, dorëhiqet zëvendësministri i Shëndetësisë në Maqedoni e Veriut
15/10 11:41
Video/ “Unë jam viktima, jo molla e sherrit”- ja rrëfimi i Marsidës në Open
15/10 08:22
E rëndë, nën kërcënimin e armës vidhet çifti i të moshuarve
15/10 00:13
Vrasja në Kavajë/ Marsida në “Open”: Kjo histori nuk mbyllet me kaq, burri im nuk fal
14/10 22:46
Open/ Çfarë raportesh kishin me njëri-tjetrin personazhet e Kavajës? Marsida jep versionin e saj
14/10 22:08
Marsida rrëfen në “Open” dinamikën e ngjarjes, si ndodhi vrasja që tronditi Kavajën
14/10 21:19
Protestuesit lihen të lirë/ U arrestuan për bllokimin e rrugës te “Astiri”
14/10 19:50
Unaza e Re/ PD: E gjithë policia është vendosur përballë grave dhe fëmijëve
14/10 18:30
Në Kamzë, më pak studentë/ Fakulteti i Shkencave Pyjore i rrezikuar të mbyllet
14/10 18:09
Sakrifica për arsimin/ Studentja e gjermanishtes në Shkodër, në auditor me karrocë
14/10 16:13
Nis viti i ri akademik, rikonstruktohen dy godina të tjera në “Qytetin Studenti”
14/10 16:10
Elbasan, 300 studentë më pak/ Numri më i madh i regjistrimeve, te Infermieria
14/10 16:07
Sot nisi mësimi në Universitete, studentët: Premtimet nuk janë mbajtur
14/10 16:07
Çahet tubacioni i gazit në fshatrat e Mallakastrës
14/10 16:02
Kryeministri: QSUT në shërbim të studentëve
14/10 15:56
Korçë/ Studentët: Premtimet nuk janë mbajtur
14/10 15:39
AMA, tre zgjedhje të reja/ Kryetarit dhe dy anëtarëve të bordit i mbyllet mandati
14/10 15:29