Minatorët kërkojnë më shumë/ Të pakënaqur me rritjen e pensioneve që bëri qeveria
22/05/2019 17:25

Prej gati dy muajsh një përfaqësi e sindikatës së minatorëve të kryesuar nga Fiqiri Xibri, protestojnë pothuajse çdo ditë para kryeministrisë ku kërkojnë miratimin e statusit të minatorit.

Heqja e reciprocitetit me Serbinë/ Kryeministri Hoti mbledh qeverinë
05/06 13:22
Goditet pirateria në Ersekë/ Procedohet administratori i Erseka Sat, piratonte DigitAlb
05/06 13:04
Kim te Meta/ Ambasadorja amerikane shkon te Meta ndërsa pret përgjigjen e Bashës për reformën
05/06 13:04
15 raste të reja në 24 orë/ Në Tiranë dhe Shkodër. 2 persona në Kamëz u infektuan në funeral
05/06 12:58
Bimët hibride/ Eksperimentohet speci, patëllxhani dhe shalqiri në Lushnje
05/06 12:34
Top News -15 raste të reja në 24 orë/ Kamëz, 2 u infektuan në një varrim
05/06 12:12
Top News – Pas sherrit në lokal/ Ekzekutohen dy vëllezër në Krujë
05/06 11:41
Kontrolli nga ajri me dronë, zbulohet …/ I dënuar për kultivim narkotikësh, arrestohet 31-vjeçari
05/06 11:31
CoVid-19/ 15 raste të reja, 2 qytetarë në Kamëz u infektuan në një ceremoni mortore
05/06 11:28
Top News -Ç’duhet të bëjnë bizneset/ Paga e luftës, sot afati i fundit
05/06 11:05
Elbasan/ Sekuestrohet arsenal armësh, në pranga 1 person me precedent të theksuar kriminal
05/06 11:00
Top News -Arrestohet 63-vjeçari/ Posedonte një arsenal armësh
05/06 10:58
Video/ Të fshehura në tavan dhe dysheme, arrestohet 63-vjeçari që posedonte një arsenal armësh
05/06 08:52
E rëndë në Krujë/ Vriten 2 vëllezër, ja dyshimet e para
05/06 01:40
Shpërthim i fuqishëm në Vlorë! Akoma nuk dihet vendndodhja. Policia në kërkim…
04/06 22:43
Top News – Politikanë e sportistë/ Meta dekreton ligjin për pensionet
04/06 21:43
Top News – Kalon Eurobondi/ Kuvendi e presidenti gjejnë gjuhën
04/06 21:43
Top News – Pranimet në universitete/ Qeveria shpall kriteret e reja
04/06 21:11
Reforma zgjedhore ka ngecur/ Ambasadorët në aksion për të bindur opozitën
04/06 20:20
Top News – SPAK “rrëzon” OFL/ 48 pasuri, sekuestro e paligjshme!
04/06 20:19