Meta për gratë dhe fëmijët në Siri: Urgjent qendra rehabilitimi për të kthyerit
18/11/2019 12:58

Në Tiranë, Presidenca në bashkëpunim me Departamentin Amerikan të Shtetit po zhvillojnë një konference me teme “Feja si një instrument për paqen”. Në fjalën e tij presidenti Ilir Meta është ndalur edhe në çështjen e grave dhe fëmijëve shqiptarë në kampin Al Hol në Siri

Top News – Vendimi i BSH/ Bankat, pezullohet ndarja e fitimit
09/07 19:13
Top News – 21 të akuzuar nga SPAK/ Trafik droge nga Saranda në Greqi
09/07 17:49
Bulqiza, rastet e fundit me Covid-19/ Banorët vetëkarantinohen, pedonalja dhe lokalet bosh
09/07 17:10
Top News – ‘Zgjedhorja’, reagim i PD/ ‘Jemi kundër listave të hapura’
09/07 16:59
Top News – Përhapja nga ajri…/ Shkencëtarët bashkojnë forcat
09/07 16:39
Billa, çdo produkt në ofertë/ Për pesë ditë, mundësi e mirë për çdo blerës
09/07 16:08
Top News – Klosi- Agjensive turistike/ ’Kryeni udhëtimet ose ktheni paratë’
09/07 16:05
Ndihma për të dëmtuarit e tërmetit/ Nis nënshkrimi i kontratave në zonën e Durrësit
09/07 15:58
Fotot e Ismail Qemalit/ Ekspozohen fotot e panjohura të babait të pavarësisë
09/07 15:49
Shqipëria, e para në qeverisjen dixhitale/ Lë pas të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor
09/07 15:48
Top News – Qëndrimi i ambasadoreve/ ‘Kundër ndalimit të koalicioneve’
09/07 15:41
Top News – ‘Të falen taksat’/ Shoqata e transportit-ja kërkesat
09/07 15:41
Top News – Korçë, tre të arrestuar/ Po trafikonin 31 emigrantë
09/07 15:40
Spitali vatër infektimi në Elbasan edhe një katër vjeçar i prekur nga Covid-19
09/07 15:21
Covid, 6 persona në gjendje të rëndë/ 84 të shtruar në spital. Sot u zbuluan edhe 82 të infektuar
09/07 15:02
Top News – Avokati i popullit, raport në kuvend/ 79 ankesa për hetimet
09/07 14:58
Top News – Listat e hapura/ ‘PS është gati, të flase PD e LSI
09/07 14:58
Top News – Murrizi në kuvend/ ‘Ka marrë fund koha e pazareve’
09/07 14:57
Top News – Rruga Milot-Fier/ Balluku-do ndërtohet me koncesion
09/07 14:14
Top News – Policia, kontrolle shtesë në Tiranë/ Zhurmë në kohë Covid-19
09/07 14:11