Meta për ‘Antishpifje’/ Takohet me delegacionin e ‘Venecia’
11/02/2020 13:19

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

50 persona të bllokuar në Kapshticë, dy ditë pritje në kufi
05/04 10:44
Italiani mes lotëve: “Falenderoj Suelën dhe Eduardin”, ja pamjet prekëse
05/04 09:39
20 viktima, 333 të prekur/ Shërohet mjeku Dhimitër Kraja, por infektohet Roland Xhaxho
05/04 01:49
Top News – Pamje të rralla me dron/ Qytetet nëpër botë me rrugët bosh
04/04 20:57
Burra, gra dhe të moshuar të gjithë në qiell të hapur në Kapshticë, nuk lejohen të futen në Shqipëri
04/04 20:46
Rastet e shtuara në Shkodër/ Dalin pozitivë 9 pjestarë të dy familjeve
04/04 20:39
Mos thyeni karantinën/ Thirrje për të rezistuar dhe për të mundur koronavirusit
04/04 20:27
Top News – “Jemi në mesin e betejës”/ Manastirliu – Lufta nuk ka mbaruar
04/04 20:24
Gjurmë Shqiptare/ Pasuria e madhe që nuk shfrytëzon shqipëria
04/04 20:22
Burg për thyerje karantine/ Rama: Masa të reja ndëshkimore nga e hëna, por edhe lehtësim lëvizje
04/04 20:16
Rregulla drastike në tregun e Kombinatit/ Velaij: Do të ndërhyjë punonjësi i ushtrisë apo policisë
04/04 20:15
Humor poshtë ballkonit/ Çdo pasdite, koncert në lagjet e Durrësit
04/04 20:14
Ilaçi antiparazit kundër Covid-19/ Shkencëtarët në Australi kanë publikuar studimin
04/04 20:13
4 mln euro ndihmë e BE/ Soreca: Pajisjet mjekësore që do të blihen për spitalet
04/04 20:11
Qiradhënësit duan mbështetje/ Elbasan, mes tyre janë pensionistë dhe të papunë
04/04 20:09
“Eksportet po marrin goditje”/ Zusi: Nuk pres që gjatë prillit të shkurtohen vende të tjera pune
04/04 20:09
Meta kundër masave ekstreme/ “Të mos rrezikojmë krijimin e konflikteve të reja sociale & gjyqësore”
04/04 20:08
AKU, kontroll në kapshticë/ Importet e ushqimeve nuk kanë ndalur, por masat janë shtuar
04/04 20:06
Gjoni: Qeveria të ndihmojë median/ Deputeti i opozitës: Nevojë për paketë speciale
04/04 20:05
18 viktima, 333 të prekur/ Shërohet mjeku Dhimitër Kraja, por infektohet Roland Xhaxho
04/04 20:01