Kosova përballë Çekisë për Euro 2020/ Trajneri Challandes ‘qan’ mungesat
01/09/2019 23:10

Përfaqësuesja e Kosovës do të luajë ndaj Çekisë dhe Anglisë në ndeshjet e radhës kualifikuese të Euro 2020. Trajneri Bernard Challandes përballet me mungesat e 5 lojtarëve, por gjithsesi ai pret që skuadra e tij të luajë e bashkuar në këto dy ndeshje dhe të japë maksimumin e saj.

Edicioni Informativ, 19 Tetor 2019, Ora 19:30
19/10 20:06
Nisi sezoni i virozave e alergjive/ Dyndje te mjekët për raporte. Vetëm në një qendër jepen 1200 ditë pushim
19/10 20:06
5 fëmijë nga Pogradeci, në Siri/ Gjyshja 70 vjeçare: Ndihmë, mi ktheni në shtëpi
19/10 20:04
Erdogan kërcënon Kurdët: Do u shtypim kokat po s’u tërhoqën
19/10 19:08
Krimi nuk ka gjini/ Njihuni me femrat e arratisura më të kërkuara në Europë
19/10 19:02
Paralajmëron Samsung, problem tek S10 dhe Note 10
19/10 19:00
Britani e Madhe/ Parlamenti voton për shtyrjen e Brexit
19/10 18:57
Berat/ Pas konfliktit autorët lënë çantën me pistoletën në vend ngjarje
19/10 17:48
Dy vëllezër në gjyq/ Në një ditë gjykohen nga dy Gjykata të ndryshme
19/10 16:01
Edicioni Informativ, 19 Tetor 2019, Ora 15:00
19/10 15:59
Johnson: Vonesat e mëtejshme janë të pakuptimta dhe në dëm të publikut
19/10 15:57
Fundjavë në Voskopojë/ Qyteza është plot me pushues, të gjitha hotelet janë zënë
19/10 15:51
Perimet me pesticide/ Greqia ktheu pas 5 ton, Ministria e Bujqësisë: Fermeri gaboi
19/10 15:37
Gratë nuk bëjnë paptestin, mjekët: Një numër i madh nuk kanë informacion
19/10 15:36
Conte: Do e provojmë në nëntor/ Italia dhe Belgjika pro hapjes së bisedimeve me Shqipërinë
19/10 15:17
Në Shqipëri s’ka zgjedhje/ Ministri Cakaj: Dështimi jo për fajin tonë
19/10 15:13
“JO” Shqipërisë, me kosto ekonomike/ Pasojat; zhgënjim, rënie investimesh, ulje e vlerësimeve
19/10 15:05
Protestë pro kurdëve në Prishtinë
19/10 15:00
Rindërtimi i shtëpive të dëmtuara nga tërmeti, nis puna për banesën e Rifat Agës në Vishnje
19/10 14:57
Nuk u hapën negociatat, Zaev: Të shkojmë në zgjedhje të parakohshme
19/10 14:54