Kandidatët e Lokaleve 2019, “Bindja” në 25 bashki. 7 regjistrohen si të pavarur
14/05/2019 20:37

Ora 24:00 e të hënës ishte afati i fundit i regjistrimit të kandidatëve për kryetar bashkish dhe antarëve të këshillave bashkiak për zgjedhjet e 30 Qershorit. PD dhe LSI, nuk kanë dërguar asnjë emër në KQZ duke përligjur premtimin për mos marrje pjesë në zgjedhje.

Top News – Lokalet po mbyllen/ PD-Rama po ‘vret’ bizneset
05/06 13:51
Meta: I kam thënë opozitës, mos paraqisni listë dëshirash! Jini të qartë për konsensus
05/06 13:27
Reforma ka ngecur/ Opozita pa përgjigje, ambasadorët në aksion për ta bindur për marrëveshjen
05/06 01:37
Letra e opozitës parlamentare/ “Nuk e votojmë kodin e ri zgjedhor me lista të mbyllura”
04/06 19:41
“Çfarë ofroi PS”/ Debati për teknologjinë & administratën, formula për depolitizimin e komisionerëve
04/06 19:41
Top News – Rama shpjegon reformën/ Debati, teknologjia dhe administrata
04/06 15:35
Top News – Kreu i ri i KLSH/ Meta propozon Arben Shehun
04/06 15:20
Dhunimi i të miturës/ Rama: Kështu si po sillemi do kemi zero denoncime…
04/06 15:00
Top News – Lleshaj për policët/ ‘Emrat, nuk do i merrni kurrë’
04/06 12:25
Top News – Kostaq Papa kërcënon/ Do lë grupin për këta b…
04/06 12:24
Top News – Abuzimi me 15 vjeçaren/ Deputeti-riktheni dënimin me vdekje
04/06 12:23
Lleshaj për përplasjen tek Teatri Kombëtar: Ligji parashikon deri në përdorimin e armëve
04/06 12:16
SHBA: Topi është fushën e Bashës; kryetari i PD: Ka mbetur 1 çështje
04/06 02:54
Top News – Rama: Të gjitha qeveritë e tjera dështuan, vitin tjetër nis ndërtimi i HEC-it të Skavicës
03/06 15:34
Reforma në mbikëqyrjen ndërkombëtare, flasin ambasadorët
03/06 01:30
9 orë negociata pa marrëveshje/ SHBA-BE: Reforma sipas kërkesave të ODIHR. Nëse shkoni përtej, jemi dakord
03/06 01:26
Top News – Meta nuk e dekreton/ Kthehet në kuvend ligji për pagesat
02/06 18:49
Gati spitali i ri, Rama-Manastirliu: Forcojmë kapacitetet për të përballuar një valë të dytë
02/06 15:38
Rama për qytetarët: Virusi nuk ka ikur, mund të ketë edhe një valë të dytë…
02/06 15:19
Top News – Spitali i ri Covid/ Rama-gati nëse ka valë të dytë
02/06 14:29