Grabitje me armë në shtëpi/ Tiranë, persona të maskuar përleshen dhe plagosin bashkëshortët
20/01/2020 13:19

Mbrëmjen e së dielës, një çift bashkëshortësh mbetën të plagosur në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:45, ku grabitësit qëlluan ndaj Petrit dhe Afërdita Lazes, pronarë të një biznesi. Për të mësuar më shumë rreth ngjarjes dhe gjendjes së të plagosurve ndiqni lidhjen direkte me gazetarin tonë Andi Bora, gjatë edicionit informativ të orës 12:00.

Përfundon në greminë automjeti me sirianë në Gramsh/ 2 të vdekur dhe 8 të plagosur
23/02 03:33
Vlora në panairin e turizmit/ Ftesë për pushuesit italianë të vijnë gjatë verës
22/02 19:31
Karnavalet e Shkodrës/ Me maska, muzikë dhe parakalime. Digjet edhe dordoleci
22/02 15:56
Gjurmë shqiptare/ Çfarë fshihet mes maleve?
22/02 15:49
Aks i ri rrugor Kuqan-Bujqës-Jagodinë-Murriqan-Thanë
22/02 15:40
Rama në Belsh. Rilindja Urbane shkon kudo me vizion, punë, vullnet dhe durim
22/02 15:38
Protestë për dhunën në shkolla/ Ekspozohen rastet para ministrisë së arsimit. Reagon Shahini
22/02 15:32
HEC shkatërrues në zona të mbrojtura/ “Dragostunja 1” në mes të zonës Shebenik-Jabllanicë
22/02 15:31
Koronavirusi në Itali, Shqipëria do dyfishojë kontrollet në kufi
22/02 15:25
Nga Wuhani në Tiranë. Silva Doçi: Koronavirusi ma bëri më të fortë lidhjen me Kinën. Do të kthehem…
22/02 15:24
150 stola të dëmtuar në “Air Albania”/ Policia shoqëron dhe procedon penalisht disa tifozë
22/02 14:05
Gazetari Alban Dudushi vlerësohet me çmimin “Barleti”
22/02 14:03
Karnavalet e Shkodrës/ Me maska, muzikë dhe parakalime. Digjet edhe dordoleci
22/02 12:53
Dyfishohen kontrollet në Kufi/ Shqipëria merr masa pas shtimit të rasteve në Itali
22/02 12:51
Mbetje të rrezikshme nga Italia, protestojnë studentët: Shqipëria nuk është kazan toksik
22/02 12:51
HEC-et e vogla, 123 mln euro dëme/ KLSH gjen shkelje gjigantë: Përfituan 107 mln euro padrejtësisht
22/02 12:32
Doza kokainë, armë dhe lekë, Policia e Tiranës arreston 4 persona
22/02 11:23
“Haklajt e Tropojës” rekord klikimesh/ Tre pjesët e Top Story, në pak ditë 1 milionë shikime në Youtube
21/02 20:21
Tenton të kalojë kufirin me kanabis dhe armë në makinë, arrestohet 35 vjeçari
21/02 20:09
AMA amniston piratët/ Kërkon mbylljen e 17 adresave nga 89 që paditi Digitalb
21/02 19:56