Gara për kreun e BKH/ SPAK liston kandidatët që duan të drejtojnë njësinë hetimore
24/01/2020 15:29

Kur kanë mbetur dhe pak ditë nga mbyllja e garës për drejtimin e BKH, Prokuroria e Posaçme (SPAK), ka publikuar emrat e konkurrentëve të deritanishëm që kanë paraqitur CV e tyre.

E moshuar, e verbër dhe në kasolle/ Historia e 83-vjeçares nga Gruda e Shkodrës
01/04 15:36
Nis aplikimi për pagën e luftës/ Biznesi ende i paqartë, sistemi nuk është gjithmonë funksional
01/04 15:21
Top News – Shërohen dhe 5 mjekë/ Do të jenë në karantinë dhe 2 javë
01/04 15:17
Finalizohet operacioni “TABACCO 2020”, procedohen në gjendje të lirë 2 persona
01/04 14:36
Karantina/ Në Vlorë dëgjohet vetëm zhurma e detit
01/04 14:33
Top News – Izolohen disa fshatra/ Reshje bore dhe ulje temperaturash
01/04 14:31
Top News – Rama bisedë me bankat/ ‘Paketa mbeshtetëse do zgjerohet’
01/04 14:30
Qytetari i bllokuar në Kakavijë: Më ka vdekur nëna dhe nuk kam shkuar ta varros
01/04 14:26
Festa që u la në mes/ Prodhuesit e ballokumeve në Elbasan: Nuk kemi shitur
01/04 14:02
Top News – Kursi i këmbimit/ Leku rimerr veten pas zhvlerësimit
01/04 14:00
Hiqet taksa, reciprocitet/ Kosova e zëvendëson me masa ndaj pengesave tregtare serbe
01/04 13:52
Antiterrori, kundër panikut/ Dërgohet dosja në prokurori për disa persona
01/04 13:51
Jo më emigrantë në kufi/ Kakavijë, nuk janë lejuar kalimet më këmbë
01/04 13:50
Mësimi online/ Si do të vijojë procesi mësimor në distancë
01/04 13:49
Lajm i mirë!/ Shërohet 60-vjeçari, rasti i parë i konfirmuar me korona në Elbasan
01/04 13:48
Korona, 259 të infektuar/ 15 viktima, 67 të shëruar në Shqipëri
01/04 13:46
Trajleri del nga rruga dhe përplaset keq, shoferi dërgohet në spital
01/04 13:31
Top News – Policia në gatishmëri/ Gjobiten 111 qytetarë dhe 9 biznese
01/04 13:26
Top News – ‘Lasgushi’ i çon në shtëpi/ Të huajt – shembull solidariteti
01/04 13:23
Top News – Agjentët e antiterrorist/ Në hetim 10 persona, përhapen panik
01/04 13:05