Durrës/ 53-vjeçari ‘grabit’ kutitë e votimit dhe kërcënon me armë komisionerët, arrestohet
30/06/2019 10:36

Një incident i rëndë është regjistruar paraditen e sotme në një qendër votimi në Durrës. Sipas policisë një 53-vjeçar është futur me armë në qendrën e votimit, kërcënon komisionerët, thyen kutinë e votimit, por arrestohet në flagrancë.