Digitalb si Netflix/Së shpejti prezantohet investimi në teknologjinë Over the Top
14/07/2019 12:33

Në prag të festës së madhe të përvjetorit të 15-të, Digitalb zbulon surprizën e radhës për të gjithë Shqiptarët kudo ndodhen dhe jo vetëm. Së shpejti kompania do të prezantojë produktin e saj më të ri, investimin në teknologjinë OVER THE TOP, OTT, që e bën Digitalb-in të ngjashëm me platformat online të transmetimit si Netflix, HBO, Hulu etj, të cilat kanë filluar të bëhen popullore edhe në vendin tonë.

Top News – Operacioni ‘Porosia’/ Tiranë, sekuestrohet 1 kg heroinë
10/08 10:42
Top News – Biznesi në kohë covid/ Ja kush rezulton më fitimprurës!
10/08 10:30
Top News – INSTAT nxjerr shifrat/ Popullsia, Durrësi më shumë banorë
10/08 10:30
Top News – Gjyqtari i Dritan Dajtit/ Vettingu shkarkon Aleks Nikollin
10/08 10:19
Top News – 260 mijë shqiptarë/ Në 5 vjet, me pasaportë evropiane
10/08 10:19
Top News – Masat e reja anticovid/ Shqiptarët nuk lejohen në Itali
10/08 10:18
Top News – 36 fluturime nga Rinasi/ Vetëm për rezidentët në vëndet e BE
10/08 10:16
Aksident në Fier/ Përplaset nga kamioni dhe një mjet tjetër që vinte pas, humb jetën 50-vjeçari
09/08 23:06
Alkool dhe shpejtësi/ Ndëshkohen disa shoferë, këto janë akset që po monitorohen me radarë
09/08 22:25
Top News – Fundjava e pushuesve/ Fluks në rrugë, policia në alarm
09/08 22:03
Ekspozitë / Në sheshin Skënderbej u projektuan veprat e autorëve më të mëdhenj të impresionizmit
09/08 20:10
Top News – Tërmeti, pandemia dhe qeverisja/ 3 kriza në një vit
09/08 20:05
Kriza e agropërpunimit/ Pasojat e pandemisë, thirrja e ekspertëve: Hani shqip
09/08 20:00
Privatizimi i ARMO-s në Gjykatë/ Prokuroria kërkon pushim të hetimeve
09/08 19:53
6 viktima dhe 136 raste të reja/ Infektime nga grumbullimet në ceremoni festive apo mortore
09/08 19:49
Top News – Berat, eksportuesi i domates/ Rama nxjerr videon
09/08 19:11
Top News – 5 të vdekur, mes tyre një foshnje/ Stuhia në ishullin grek
09/08 19:11
Top News – 6 të vdekur dhe 136 raste te reja/ Covid-19, bilanc tragjik
09/08 17:49
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit
09/08 16:33
Top News – Covid, bilanci në Kosovë/ 12 të vdekur, 188 raste të reja
09/08 16:00