Bylis dhe Laçi bëjnë surprizën, mposhtin Kukësin dhe Partizanin
15/09/2019 23:24

Surpriza e kësaj jave në Kategorinë Superiore është Bylis. Ballshiotët mundën me përmbysje 2-1 Kukësin.

Top News – Papa për koronavirusin/ Përgjigje e natyrës për klimën
08/04 19:10
Top News – CoVid – 19 në Spanjë/ Rritet sërish numri i viktimave
08/04 18:59
Top News – Dy shqiptarë në SHBA/ Në luftë me koronavirusin
08/04 18:32
Top News – Pandemia CoVid – 19/ Shtyhet samiti i Zagrebit
08/04 18:31
Top News – Koreja e Veriut/ Prodhon maskën me nano-antibiotik
08/04 18:30
Top News – Ronaldinho le burgun/ Paraguay, tani në arrest shtëpie
08/04 18:29
Top News – Shkelësit e karantinës/ Rama:Do ashpërsohen ndëshkimet
08/04 17:52
Top News – Suksesi aziatik/ Efikasitet kundër koronavirusit
08/04 16:39
Top News – Kompania Kosovare/ Përdor printera 3D për ventilatorë
08/04 16:08
Top News – Vajza e Paul Walker/ Video e papublikuar me të atin
08/04 16:07
Top News – Ngecin bisedimet/ Paketa evropiane e shpëtimit
08/04 16:07
Lajme WEB – Ora 16:00 – 08 Prill 2020
08/04 16:01
Diskutimi për koronabonde/ Bashkimi evropian nuk po gjen gjuhën e përbashkët
08/04 16:00
17 raste të reja me CoVid-19/ Shkon në 400 numri i të infektuarve në Shqipëri
08/04 15:58
Edicioni Informativ, 08 Prill 2020, Ora 15:00
08/04 15:52
Në karantinë dhe të dehur/ Në një muaj janë arrestuar 166 shoferë
08/04 15:36
Ndihmë më të varfëve/ Grupi, Eurosig, Insig dhe UBA Bank 12 mijë pako ushqimore në 61 bashki
08/04 15:31
Në karantinë me varfërinë/ Nëna me dy fëmijët me aftësi të kufizuara kërkon ndihmë
08/04 15:25
Rinisin eksportet bujqësore/ Drejt Kosovës, 300 tonët e parë që nga nisja e pandemisë
08/04 15:20
“Rënie e shtrimit në spitale”/ Rama në “facebook”: Kjo falë masave që morëm
08/04 15:16