Befason moderatorja shqiptare/ Shan me fjalë banale gjatë transmetimit direkt
22/10/2019 15:01

Teksa po drejtonte emisionin e saj “Fakt Plus” në Tv Apollonia, krejt papritur moderatorja Marsela Topi dëgjohet të shpërthejë me një fjalor tërësisht jashtë etikës.

Fluturimi rekord/ Nju Jork-Sidnei, 19 orë e 30 minuta
15/11 21:24
Edicioni Informativ, 15 Nëntor 2019, Ora 19:30
15/11 20:53
Pasuritë e sekuestruara, Shqipëria “kopjon” modelin Italian
15/11 20:32
Hetimi i Presidentit/ Dëshmon ish ambasadorja e SHBA në Ukrainë
15/11 20:21
Panairi i librit/ “Testamenti” i Leka Bungos
15/11 20:20
Shtatzënat nuk vaksinohen/ Rrezikohen nga gripi, por ngurojnë të mbrohen
15/11 19:49
Meta padit kreun e KED/ Presidenti: Dvorani ka shkelur ligjin me qëllim
15/11 19:45
“Kushtetuesja” nuk njeh Vorpsin/ Pranon vetëm anëtarët e betuar para Presidentit
15/11 19:32
Premtimet e Oliverit për zgjerimin dhe fqinjësinë e BE-së
15/11 18:10
Koreja e Veriut për Biden: Qen i tërbuar, duhet të goditet për vdekje me shkop
15/11 18:05
Panairi i Librit/ Preç Zogaj sjell “Anjeza nuk u zgjua”
15/11 16:18
Presidenti Meta kallëzon penalisht kreun e KED, Ardian Dvoranin
15/11 16:04
Itali, përmbytje dhe dëborë/ Venecia në emergjencë nga uji. Në veri dëbora shkon 70 centimetra
15/11 15:57
Edicioni Informativ, 15 Nëntor 2019, Ora 15:00
15/11 15:51
Raportuesi i ri për Ballkanin/ Zgjedhja e Peter Beyer lajm i mirë për Kosovën
15/11 15:50
Gjirokastër, mbi 200 ndërtesa janë shembur në 20 vite
15/11 15:44
“Albstar” ndërtoi stadiumin/ Arena Kombëtare kushtoi 75 milionë euro
15/11 15:40
Biznesi i Kosovës, kundër Shengenit
15/11 15:32
IKMT ndërhyn tek Astiri/ Shkon në 35 numri i ndërtimeve që shkatërrohen
15/11 15:27
Kuvendi shpërndahet me një dekret/ Reagimi i ashpër i Presidentit: Mos prekni Gjykatën Kushtetuese
15/11 15:26