Aleanca Kuqezi, në Vlorë për pavarësinë
25/11/2011 20:55

Në prag të festave të nëntorit, të shtunën në qytetin e Vlorës, Aleanca Kuqezi do të shpalosë një flamur gjigand.

Top News – Covid, 3 viktima në 24 orë/ Humb jetën dhe një mjek nga Puka
06/07 11:29
Boshatiset dhoma e “ferrit”/ Momenti kur nxirren objektet nga shtëpia e familjes Josifi
06/07 11:28
Top News – Kërkesat për pasaporta/ 59 mijë aplikime në vetëm 45 ditë
06/07 11:28
Top News – Operacioni ‘Tushemishti’/ Një i arrestuar për armë e drogë
06/07 11:27
I prangosur me fytyrën për tokë, vihet në pranga 38-vjeçari i shpallur në kërkim
06/07 11:12
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 3 viktima të tjera, 71 raste të reja
06/07 10:58
Top News – Ligji i ri për pasuritë/ 500 m nga deti, pronë shtetërore
06/07 10:11
Top News – Apeli i fortë i mjekut/ ‘Kujdes, jeta është e shtrenjtë’
06/07 09:59
Top News – Covid, mjeku humb jetën/ I shtruar prej ditësh në infektiv
06/07 09:58
Top News – Xhesika largohet nga “She’s on Top”, vajzat debatojnë ashpër
05/07 22:23
Top News – Reperja kosovare, me një videoklip/ Tayna me projekt të ri
05/07 21:52
Top News – Dhori Kule terhiqet nga kandidimi/ Gara për rektor i UT
05/07 20:20
Lexim me distancë/ Mbushet biblioteka e Elbasanit pavarësisht pandemisë
05/07 20:18
Turizëm i sigurt buzë Prespës/ Vendasit ftojnë turistët në plazhet me hapësirë
05/07 20:16
Kush i rindërton shkallët? Banorët në Durrës të paqartë për dëmet e hapësirave të përbashkëta
05/07 20:14
Më pak maska dhe alkool/ Farmacistët: Blihen më pak se në mars
05/07 20:13
Në plazh pa frikë/ Pushuesit në Velipojë dhe Shëngjin harrojnë kovidin
05/07 20:11
Flet eksperti i Ballkanit Bieber: Samiti në SHBA mund t’i jepte mbrojtje presidentit
05/07 20:05
Top News – Vendimi i fundit/ Greqia mbyll nesër kufijtë me Serbinë
05/07 20:00
Kunati i Zhaneta Josifit/ “Sekti fetar i rekrutoi nga Përmeti” – Intervista
05/07 19:55