7 mijë fëmijë në klasë të parë/ Dokumentet që ju duhen për regjistrimin në shkollat e Tiranës
20/08/2019 15:17

Në Zyrën Vendore Arsimore Tiranë ka shumë punë këto ditë gushti. Kryesisht janë njerëz që presin të kryejnë procedurat për fëmijët që janë rikthyer në atdhe pas emigrimit apo azilit, apo që duan t’i çojnë fëmijët e tyre të mësojnë jashtë.

Ngrihen kampe në Tiranë/ Xhaçka bën bilancin e dëmeve në të gjithë vendin
21/09 23:45
Video/ Ti Raporton në Top Channel: Banorët pushtojnë rrethrrotullimin në Astir
21/09 23:06
Video/ Ti Raporton në Top Channel: Banorët pushtojnë rrethrrotullimin në Astir
21/09 22:51
Sizmologu Duni: Numri i post-goditjeve është i lartë, por tërmeti nuk parashikohet
21/09 20:35
E rëndë, vdes boksieri bullgar gjatë ndeshjes në Shkodër
21/09 19:12
Lëkundjet e tërmetit në Top Channel, ja dëmet “Në Shtëpinë Tonë”
21/09 18:08
Tërmeti/ Njerëzit nëpër rrugë, në Yzberisht
21/09 17:47
Tërmeti shëmb Shkëmbin e Kavajës – VIDEO
21/09 17:41
Tërmeti dëmton rëndë universitetin Gjeologjik (Video)
21/09 17:05
Ekskluzive/ Rama: Tahiri, çështje e drejtësisë. Në raport me ligjin përgjegjësia është personale
21/09 15:00
Nisma në çdo shkollë të Tiranës me moton, “Merr bukën me vete”
21/09 13:21
Fshati pa shkollë në Dibër/ 100 fëmijë çdo ditë bëjnë dhjetëra km rrugë
21/09 13:20
Në Vlorë turizmi vijon/ 4500 pasagjerë më shumë, krahasuar me vitin 2018!
21/09 13:16
Lezhë/ Bashkia shkurton punonjësit, nga janari do të pushohen 609 persona
21/09 13:15
Ishin nisur drejt Greqisë me gomone, anija shqiptare ndalon 111 emigrantë
21/09 09:40
Protesta e fëmijëve për shkollën në Peqin: Na e riparoni, e prishi tërmeti
20/09 19:51
SHBA: Dënim shkurajues/ Reagon dhe PS: “Tahiri”, çështje e drejtësisë
20/09 19:46
“Sot për të ardhmen”, Tirana i bashkohet protestës botërore
20/09 16:15
Shqiptarët do numërohen/ Censusi nis në 2020-n, 8500 persona do dalin derë më derë
20/09 15:40
Defekti la Tiranën pa ujë/ Riparohet linja e Bovillës, në mbrëmje rikthehet furnizimi
20/09 15:33