1 milion dollarë gjobë për “Albtelekom”
01/11/2011 19:45

Ministria e Ekonomisë  i ka kërkuar Komisionit për Mbrojtjen e Konsumatorit,  të gjobisë me 1 milion dollarë kompaninë më të madhe të telefonisë fikse “Albtelekom” për praktika të pandershme dhe mungesë transparence në mënyrën e faturimit të padetajuar të telefonisë fikse dhe vendosjes së çmimeve për shërbimin e internetit.

Kthehen të strehuarit në Kosovë/ Haradinaj: Janë mbi 1300 persona që erdhën pas tërmetit
08/12 20:06
Bukuroshet norvegjeze habisin me Frozen dhe traditat me çmime marramendëse !”E Diell” 8 Dhjetor 2019
08/12 18:14
Banesat e premtuara/ Erdogan për Top Channel. Për 6 muaj deri në një vit do e kemi kryer si punë
08/12 18:13
Shembet me tritol pallati 5 katësh/ Shkozet, banorët: U rrëzuan muret për dyqanet e katit të parë
08/12 15:50
Nga çadrat në Kontenierë/Banorët e Manzës të dëmtuar nga tërmeti
08/12 15:47
29 vite më parë, kur nisi të shembej diktatura
08/12 15:25
Shkozet/ Shembet me shpërthim godina 4 katëshe, mbetet vetëm, pluhuri pas
08/12 14:04
Dy tërmete gjatë natës/ Banorët e Shetaj në makinë dhe çadra: Kemi frikë
08/12 13:13
Veliaj: Gjendja emergjente mbaroi, akti patriotik që mund të bëjë çdokush…
08/12 12:37
Korçë/ 5 të arrestuar nga operacioni anti-kontrabandë
08/12 12:33
Video/ Zjarr i madh në një banesë në Fier, digjen 1000 dengje bari dhe furgoni
08/12 10:25
Durrësi ndez dritat e festës! Gjallërohet atmosfera në qytet, festë edhe në lagjet e shkatërruara
07/12 20:10
Situata pas tërmetit, Lezhë/ Sa pallate paraqesin rrezikshmëri të lartë
07/12 19:24
Aksidenti në Korçë/ Shoferi humbi jetën, po punohet për nxjerrjen e trupit
07/12 18:12
U vra apo vdiq Ismail Qemali? Sonte në “Gjurmë Shqiptare” në Top Channel
07/12 17:11
Surpriza djallëzore e shef Renatos/ Si turbulloi portalet lajmi se Renato s’do ishte në program
07/12 16:56
“Njeriu me k’mishë”/ Historia e drejtuesit të xhandarmerisë së zogut
07/12 16:52
Kosova bojkoton Nobelin/ Çmimin do e marrë adhuruesi i Miloshevicit
07/12 16:41
Taksa e ulur për banesat/ Nga një janari, rihapet procesi i rivlerësimit
07/12 16:35
Fitoi 105 milionë paund/ Të nesërmen sërish në punë me kamionin e vjetër
07/12 16:34