Biznesi, kredi me bilanceBizneset që fshehin taksat tashmë do ta kenë të pamundur të marrin kredi në banka. Qeveria dhe Banka e Shqipërisë kanë miratuar një masë ligjore, e cila ndryshon rrënjësisht dhënien e kredive për biznesin.Edicioni InformativPolitikeKronike/AktualitetEkonomiKosoveRajonBoteSport
prev
next
KultureTe tjera
Top Channel 2001 - 2016
Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.