“Zoti merr pranë vetes më të mirët”, ish-banori i Big Brother VIP humb njeriun e afërm

25/04/2024 19:21

Ish-banori i Big Brother VIP Jetmiri ka humbur një njeri të afërt.

Në një postim në InstaStory, Jetmiri shkruan: “Zoti merr pranë vetes gjithmonë më të mirët”, bashkangjitur me një foto me disa qirinj dhe fjongon e zezë, duke mos zbuluar më shumë.

Jetmiri la përfundimisht garën e Big Brother VIP 3, pas debateve të shumta me banorët e shtëpisë, në Prime.

Top Channel