A po përgatitet arrestimi i Lulzim Bashës? Gjata: Gjithçka bëhet për të hequr vëmëndjen nga përgjimet
18/06/2019 23:06
Shpërthen Dudushi në Open, “kapet” me Gjatën dhe të gjithë panelin
18/06/2019 22:56
A ka zgjedhje pa dekret në 30 Qershor? Andor Shameti: Dekreti ka rënë, zgjedhjet do bëhen
18/06/2019 22:52
Gjata-Pezës: Po boll o burr i dheut, ngele duke kërcënuar një grua
18/06/2019 22:52
A po e shkelin ligjin kryebashkiakët e Opozitës me ndërhyrjet në KZAZ?
18/06/2019 22:52
Çfarë ndodhi në Shkodër? Voltana Ademi: Nuk u dogj shkolla por kartonat
18/06/2019 22:00
Open – Pergjimet, Ceka përplaset me Spiropalin
18/06/2019 01:45
Open/ Neritan Ceka për përgjimet: Janë të pandreqshëm; e papranueshme toleranca për vjedhjen e votave
17/06/2019 22:50
Përgjimet/ Spiropali në ‘Open’: Dosjet nuk mund të përdoren për të shantazhuar kryeministrin
17/06/2019 22:12
Open/ Ngjela dhe Fahri Balliu përplasen ashpër për dekretin e Presidentit Meta
14/06/2019 12:40
Open/ Paralelizmi i Buzhalës për zgjedhjet: Shqipëria nuk hyri në fushën e Beogradit
13/06/2019 22:37
Open/ Ngjela: Akti i Metës i pavlefshëm. Balliu: Mazhoranca do mbajë përgjegjësi ligjore
13/06/2019 22:28
Open – 10 Qershor 2019 – Top Channel
11/06/2019 12:02
Dekreti i Metës/ Kristaq Kume ‘rrëzon’ vendimin e 2017-ës të Kolegjit: Jemi në situatë tjetër
10/06/2019 22:56
Open/ Të regjistruar për 30 qershorin, Milo-Patozit: Duhet të shqetësohemi sesi do shkojmë në këto zgjedhje
10/06/2019 22:32
Open/ Paskal Milo: Kriza, fillimi i rënies së shtetit
10/06/2019 22:14
Open – Përgjimet e Bild, Ngjela përplaset me Bollinon: Mos mbro Kryeministrin
07/06/2019 13:25
Open/ Eni Vasili përplaset me Erion Braçen
06/06/2019 22:54
Open/ Spartak Ngjela: Nëse do isha si Rama, do të jepja dorëheqjen
06/06/2019 22:50
Open/ Erion Braçe: 339 u përdor nga prokurorët për biznes
06/06/2019 22:37
Open/ Braçe sulmon prokurorët: Prodhuan CD shtesë për dosjen “Dako”!
06/06/2019 22:35
Braçe nxjerr emrin e prokurorit në Open: Ja kush i shiti përgjimet
06/06/2019 22:30
Open – “Edhe në barkun e nënës dija më shumë se Basha”, Spiropali debat me zyrtarin e PD
04/06/2019 13:03
Open/ Elisa Spiropali: Berisha dhe Basha kërkojnë viktima në protestë
03/06/2019 22:08
Open/ Fatbardh Kadilli: Kapsollat në protestë? Lloj komunikimi publik
03/06/2019 21:57
Open/ Agron Duka: Përplasjet në protestën opozitare, spontane
03/06/2019 21:56
Open – Rama përplaset me gazetarët për Milot-Balldren, 30 qershorin dhe krizën politike
31/05/2019 03:00
Përgjimet ndaj Dakos, Rama: Rezultati i PS në Durrës nuk vihet në diskutim nga një “Alo Niçe!”
30/05/2019 22:50
Ofroi dorëheqjen dhe shtyrjen e zgjedhjeve, por Rama e konsideron korrekt qëndrimin e presidentit Meta
30/05/2019 22:49
Open/ A e ka menduar Rama ndonjëherë dorëheqjen? Ja si përgjigjet ai
30/05/2019 22:28