Jashtë Loje | Annais Lika, aktore. Mbesa e Ingritit dhe Inisit, emri që më ndjek kudo | Top News
11/10/2021 21:00
Jashtë Loje | Ju tregoj për sëmundjen e nënës sime dhe njohjen me bashkëshortin | Top News
04/10/2021 21:00
Jashtë Loje | Jeta e Akil Panos mes kishës dhe futbollit | Top News
27/09/2021 21:00
Jam vajza e Perlat Mustes, por babai nuk hyri kurre mik per mua. Aulona Musta | Jashte Loje
20/09/2021 21:00
Exclusive: Mevlani dhe Antonela për herë të parë së bashku | Jashtë Loje
16/09/2021 21:00
Jashtë Loje | Erion Veliaj | Fëmijëria ime, familja me Ajolën dhe dashuria për Tiranën…
13/09/2021 21:00
Jashtë Loje – Programi ku hapin zemrën dhe të gjithë flasin për jetën e tyre
19/08/2021 22:11
Jashtë Loje | Ja surpriza që fshihet poshtë xhaketës në studio për gazetarin nga Anglia
11/07/2021 22:25
Jashtë Loje | Pak orë para finales së Euro2020, ja atmosfera në Tirana Fan Zone
11/07/2021 22:04
Jashtë Loje | Mbërriti finalja e Euro2020 që shëtiti përmes çdo fushe dhe emocioni të çdo ekipi
11/07/2021 22:03
Jashtë Loje | ‘Uroj mos digjet Londra sot’ Hajdari për pritshmëritë e fitores Euro2020
11/07/2021 21:52
Jashtë Loje | Orët e fundit para finales së Euro2020, ja përgatitjet e Anglisë – lidhje me skype
10/07/2021 21:15
Jashtë Loje | A janë gjyqtarët e korruptuar – analiza nga të ftuarit
10/07/2021 21:00
Jashtë Loje | Futbollisti që i kërkoi numrin tifozes! Ja çfarë ka ndodhur
10/07/2021 21:00
Jashtë Loje | ‘E uron live për titullin që i dha Meta’ gazetari Manaj për Bashkim Tufën
10/07/2021 21:00
Jashtë Loje | ‘Do ja prish mendjen me ato që do them’ doktori nga Anglia diskutim me Gjebrean
09/07/2021 21:15
Jashtë Loje | Përplasje në studio! Penalltitë në sytë e një ish-arbitri dhe një gazetari
09/07/2021 21:00
Jashtë Loje | ‘Lazer në sy në momentin e penalltisë’ batutat dhe komentet më epike
09/07/2021 21:00
Jashtë Loje | ‘E pushuan nga puna sepse gënjeu për të parë ndeshjen’ ngjarjet virale në rrjet
09/07/2021 21:00
Jashtë Loje | ‘Qan dhe dridhet’ reagimi i vajzës që futbollisti anglez i dhuron bluzën
09/07/2021 21:00
Jashtë Loje | ‘O je me barrë o pa barrë’ plas debati në studio mes batutash
08/07/2021 21:15
Jashtë Loje | Ilnisa Agolli zbulon sekretin e femrave me futbollin
08/07/2021 21:00
Jashtë Loje | ‘Humbi vajzën, i gjakosur në ndeshje’ komente për trajnerin e Spanjës
08/07/2021 21:00
Jashtë Loje | Përplasje në studio, ish arbitri me gazetarin Alked Gjebrea
08/07/2021 21:00
Jashtë Loje | E paprecedentë, avokat Ngjela largohet nga studio për…
07/07/2021 22:52
Jashtë Loje | Anglezi çon nusen për të lindur me ‘It’s coming home’ rrëfen Manaj
07/07/2021 22:49
Jashtë Loje | Spartak Ngjela ‘braktis’ majmunin, ja kujt ja besoi parashikimin
07/07/2021 22:47
Jashtë Loje| Tifozët e Anglisë pushtojnë Tirana Fan Zone
07/07/2021 22:47
Jashtë Loje| ‘Kampionati i humbjes së penalltive’ e shpjegon psikologia Ornela Belba
07/07/2021 22:40
Jashtë Loje | ‘Roja ngatërron Bonuccin për tifoz’ komentet pikante nga të ftuarit
07/07/2021 22:36