Zyrtari i Ministrisë ndërhyn live: MEMEX, teorikisht është thyer, por nuk e di asnjë ç’është prekur
03/10/2022 21:42

Situata shqetësuese e Sigurisë Kombëtare, është kjo tema e debatit këtë të hënë në Top Story. Të ftuar në studio, ish drejtuesi i Policisë Arben Hajdarmataj, analisti Edvin Kulluri dhe gazetarët Muhamed Veliu e Dorjana Bezat.

Vrasja e Liridonës, Grida Duma: Krim i tmerrshëm, një burrë vret gruan në sy të fëmijëve
04/12 21:29
“Pengje” dhe luftë, konflikti i hapur Izrael-Palestinë, a pushoi lufta në Gaza? – Top Story
30/11 23:54
Mos i thuaj Shqipërisë “plesht”, Vangjeli përplaset me Kotorrin: Si mund të flasësh për vendin tënd?
30/11 23:12
Përplasja e fortë e Kotorrit me Vangjelin: Vuan nga sindroma e Stockholm, Izraeli s’është viktimë
30/11 23:02
“Kuqoja” i Izraelit, Vangjeli: Ju rrëfej guvernatorin shqiptar, vetëm në Shqipëri s’kanë bërë mirë
30/11 22:58
“Atje është i shtrenjtë çdo gur dhe grusht dhe…”, Vangjeli: Në Jeruzalem flitet shqip
30/11 22:49
Rrëfimi i fortë i Dom Gjergj Metës, vendimi për tu bërë prift dhe raporti me myslimanët – Top Story
30/11 22:44
Reagimi i fortë i pedagogut: Në Gaza Izraeli s’po godet Hamasin, por gratë dhe fëmijët
30/11 22:38
“Komunizmi plagë e pashëruar”, Dom Gjergji: Traumat janë trashëguar tek fëmijët
30/11 22:07
“Nuk dua europë pa myslimanët”, thirrja e fortë e Gjergj Metës: Nuk ka kuptim vetëm me katolikët
30/11 21:56
Konflikti Izrael-Palestinë,Dom Gjergj Meta: Jemi në krahun e viktimave, atje duhet të ketë dy shtete
30/11 21:48
Habitet Grida Duma me rrëfimin e Dom Gjergj Metës: Don Kishoti personazhi im i preferuar
30/11 21:45
Rrëfimi i fortë i Dom Gjergj Metës: Ja si ja thashë prindërve që do bëhem prift, babai më donte mjek
30/11 21:20
A ka ikur koha e patriotizmit? Debati i fortë për gjuhën shqipe, pse shpërtheu Marin Mema?
30/11 00:43
“Bëje Teutën si Tina Turner”, propozimi i “çmendur” në Durrës, Mema: Kombi s’duhet vetëm në nëntor
30/11 00:11
Si do ta ruajmë gjuhën shqipe? Mema: Lërini fëmijët të qajnë dhe të shajnë shqip
29/11 23:56
Shpërthen Marin Mema: Hapini ato librat e gjuhës shqipe do skandalizoheni me çfarë do lexoni
29/11 23:40
Habiten të ftuarit, Duma shfaq shkurtimet e fjalëve në komunikim, Rexhaj: Ç’të keqe ka?
29/11 23:37
Marin Mema tregon ligjin e pashkruar: Arbëreshët nuk martoheshin me italianët, ruanin identitetin
29/11 23:21
Rrëfimi i ndjerë i Gold AG: Qaj kur shkruaj për Shqipërinë, nuk më vjen marre të jem patriot
29/11 23:09