Zyrtarët e BE për 12 kushtet
19/03/2012 20:00

Proçeset integruese të Shqipërivë janë vënë përballë një tjetër provimi të rëndësishëm me BE-në. Gjatë takimit dyditor të nisur në Tiranë në kuadër të takimit të tretë të Komitetit për Stabilizim-Asociimin, institucionet shqiptare do të duhet të parashtrojnë atë çfarë ka prodhuar progresi politik i arritur mes palëve pas marrveshjes së nëntorit 2011 e në veçanti realizimin e 12 prioriteteve.

Top Channel/ Do vendosë Venecia/ Komisioni ka folur një herë për dekretin e anulimit që bëri Meta
25/06 00:04
Top Channel/ Murrizi për votën e emigrantëve: Nuk i joshni dot me një trastë miell
24/06 20:25
Top Channel/ “Ishin treshe, tani do futen dyshe”/ Gjoni nuk kursehet ndaj Murrizit dhe Ballës
24/06 20:24
Top Channel/ Kodheli jep fjalimin e lamtumirës: S’kam bërë mrekullira, por kam pasur mision të qartë
24/06 20:22
Top Channel/ Jenisheri: Në shtator do përfundojmë si në ’97-n!
24/06 20:21
Top Channel/ Pse nuk votuan emigrantët në 25 prill? Celibashi tregon pse dështoi KQZ në këtë pikë
24/06 20:13
Top Channel/ Balla në Kuvend: Shqipëria i ka përmbushur pritshmëritë e familjes europiane!
24/06 20:08
Top Channel/ Shehu tregon sa mld lekë është dëmi në buxhetin e shtetit: Zyrtarët janë nën hetim nga prokuroritë
24/06 20:06
Top News – Gjoni me ‘gjuhën’ e Ramës për BE/ ‘I turpshëm vendimi për negociatat’
24/06 12:55
Top News – ILDKPI bën bilancin në Parlament#Për zyrtarët e lartë, 72 denoncime,33 gjoba
24/06 12:51
Top News – Sa zyrtarë janë shkarkuar për shkeljet!/ Kreu i KLSH jep detaje në parlament
24/06 12:50
Top Channel/ AMA, PD kundër kandidaturave/ Parlamenti diskuton anëtarët e rinj
24/06 12:40
Top News – Balla-Vendimi për negociatat/ ‘Përmbushëm kushtet, u penalizuam nga Bullgaria’
24/06 11:48
Top News – Hetimi për krimin zgjedhor/ Nuk nis procedimi penal për 25 denoncime
23/06 13:02
Top Channel/Kryemadhi fut Vasilin në Kuvend/Zgjedh mandatin në Fier, i heq mundësinë Kejdi Mehmetajt
21/06 15:09
Top News – Nishani-Basha një i paaftë/ Po vijon maskaradën me zgjedhjet për strukturat
21/06 13:10
Top News-‘Ndërmarrjet ujësjellësave me aksionerë’/Rama-të shkrihen,jo më para nga buxheti i shtetit
21/06 13:10
Top Channel/ Rama: Brenda këtij viti shumë vende do kenë 24 orë ujë, Tirana do mbetet e fundit!
21/06 11:03
Top News – Basha, 3 muajt e furtunës në PD/ 17 korriku, nisja e një procesi reformimi
20/06 11:41
Top Channel/ PD nis reformimin/Do mblidhet kuvendi kombëtar për ndryshime statusore dhe për zgjedhje
18/06 19:45