Zbulohet mesazhi i fshehtë që donte të jepte Luizi kur u maskua si Joker – Shqipëria Live
17/03/2023 16:48

Gjuha e trupit tregon shumë për ndjesitë e dikujt. Personazhet e Big Brother Vip Albania 2 janë shumë të fokusuar në lojën e tyre, por gjuha e trupit mund t’i tradhtojë. Fleura Shkëmbi, do analizojë në program të gjithë situatat më pikante të ndodhura në shtëpi. Gazetare: Ema Shazivari Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

Kiara acarohet me Luizit : Ti vdes për Oltën! – Shqipëria Live
20/03 16:52
“Kiara ose Qetsori dalin të martën”, të ftuarit bëjnë parashikimin në studio – Shqipëria Live
20/03 16:51
Momente intime mes Kiarës dhe Luizit, çfarë nuk keni parë më parë! – Shqipëria Live
20/03 16:51
“Dhurojnë lekë për Luizin që s’është në hall”, gazetarët: Dhuroni për kauza të tjera- Shqipëria Live
20/03 16:51
“Luizi po bën para nga Instagrami falë Top Channel”, gazetarët tregon shifrat – Shqipëria Live
20/03 16:51
“Qenka familje mashtruesish ky Luizi”,shqiptarët shpërthejnë për hapjen e “GoFundMe”- Shqipëria Live
20/03 16:50
“E kanë kthyer Luizin në biznes”, gazetarja me tone të ashpër për mbledhjen e lekëve- Shqipëria Live
20/03 16:50
Familjarët e Luizit kërkojnë lekë për të, fansi i çmendur i dhuron 5 mijë euro – Shqipëria Live
20/03 16:50
Shoqja e Keisit sqaron njëherë e përgjithmonë lidhjen me Lorencin – Shqipëria Live
20/03 16:43
“Kristi nuk është djali që pëlqen Keisi”, përplasen gazetarët me shoqen e Keisit – Shqipëria Live
20/03 16:43
Flet për herë të parë shoqja e Keisit pas ndarjes me Kristin: Nuk ishte dashuri – Shqipëria Live
20/03 16:43
Armaldo pas Big Brother VIP, përplaset me komentet e gazetarëve dhe lojën e tij – Shqipëria Live
20/03 16:42
Olta kërcënon Luizin: Do të nxjerr Kiarën pasi më nxore Maestron – Shqipëria Live
20/03 16:41
“Pronari ishte i dehur dhe më bënte gangsterin”, shqiptarin e diskriminojnë në Turqi- Shqipëria Live
20/03 16:30
“Më nxori shpatën pas banakut, policia bënte sehir”, shqiptari merret peng – Shqipëria Live
20/03 16:30
“Më kapën zvarrë dhe 40 minuta me mbajtën peng”, shqiptari tregon çfarë i ndodhi – Shqipëria Live
20/03 16:29
“Më morën peng për 100 euro”, shqiptari rrëfen tmerrin që i bën në restorantit turk- Shqipëria Live
20/03 16:29
Hajredin Pasha vrau 2000 dibranë, deputeti e quan hero.Dibranët: Të kërkonte falje – Shqipëria Live
20/03 15:39
Meta reagon ndaj gafës së Gogut,historiani e nxjerr bllof:Ka ngatërruar hero dhe Meta-Shqipëria Live
20/03 15:39
Gafa e deputetit Toni Gogu me Hajredin Pashën, gazetari: Amatorizëm qesharak – Shqipëria Live
20/03 15:39