Xhoi Jakaj banorja më e re e BBV2? Ish-drejtoresha zbardh DETAJET | Breaking Top News
07/02/2023 14:42

Xhoi Jakaj, ish-drejtoresha e burgjeve të grave e ftuar në Breaking diskuton në lidhje me zhvillimet e fundit në BBV.

Zbardhen PRAPASKENAT e Ramës: Ja kur do japë dorëheqjen…Deklaratat bombë | Breaking Top News
24/03 15:54
Nën ‘ethet’ e nominimit Kiara shton dashurinë për Luizin? Çfarë zbulon shoqja e saj |BreakingTopNews
24/03 14:49
Luizi heq dorë nga Kiara?! Ja pse ndryshoi vendimin për të dalë nga BBV | Breaking Top News
24/03 14:40
Prekjet e Kiarës ndaj Kristit një pëlqim i hapur? Shoqja e saj flet pa ‘dorashka’ | BreakingTop News
24/03 14:39
Tirana është ndarë në parcela, kontrollohet nga trafikantë! Eksperti ngre ALARMIN |Breaking Top News
24/03 14:32
Nominimi “kokë më kokë”/ Mamasë së Luizit i ngel hatri me Kiarën dhe mbështet Oltën?! | Breaking
24/03 14:30
ALARMI i ekspertëve: Jemi në rrezik nga droga- PRAPASKENAT | Breaking Top News
24/03 14:26
1721 vepra penale, të rinjtë në rrezik! Nora Malaj nxjerr raportin e FRIKSHËM | Breaking Top News
24/03 14:23
Disa punonjës policie janë të lidhur me krimin dhe shpërndarësit e drogës-DETAJET |Breaking Top News
24/03 14:20
Ahmetaj në PRANGA?! BOMBA e Vishaj: SPAK po vepron me dy standarte… | Breaking Top News
24/03 13:55
BKH do prova për Ahmetajn, avokati Vishaj zbardh pse u kontrolluan shtëpitë e tij |Breaking Top News
24/03 13:54
‘Çështje kohe arrestimi i tij’- Vishaj mesazh LIVE Ahmetajt: Shko në SPAK, FOL | Breaking Top News
24/03 13:54
ULTIMATUMI-Ahmetaj të bëhet burrë. Vishaj thirrje: Hiq dorë nga mandati i deputetit |BreakingTopNews
24/03 13:54
Në shkallët e SPAK ministra e ish-ministra. Vishaj: Jepni llogari në… | Breaking Top News
24/03 13:53
Ngjela me FAKTE: Rama i plagosur… po s’ka kush e ndihmon të ikë | Breaking Top News
24/03 13:29
Rama jep dorëheqjen?! SHOKON Ngjela: E kanë bërë kryeministra botërorë, jo më… | Breaking Top News
24/03 13:28
Trondit Ngjela: SPAK do i godasë zyrtarët e lidhur me trafikun, nxjerr sheshit EMRAT | Breaking
24/03 13:22
Rama i lëshoi ministrat e deputetët, mbrojti veten. Ngjela: Ka frikë nga burgu | Breaking Top News
24/03 13:20
Ngjela plas deklaratën BOMBË: 3 ministra të Ramës në burg një tjetër është rrugës! |Breaking TopNews
24/03 13:15
GODET Ngjela: Kreu i SPAK me dorë të hekurt s’do kursejë askënd, kush e ka rradhën? |BreakingTopNews
24/03 13:14